Na dně a ještě níž (2) - Nová zkušenost

6. června 2013 v 8:04 | Luci |  Na dně a ještě níž


"Jacku? Co se děje?" ozve se ode dveří váhavě. Jack jen otočí hlavu a usměje se na svého kamaráda, který stojí ve dveřích. Aleš. "Jen jsem trochu vzpomínal…" konstatuje Jack a obrátí pohled zpátky na moře. "Máš narozeniny, je ti patnáct! Tak na to teď nemysli a pojď se bavit. Venku je tolik holek, který tě chcou vidět a taky je tam Mellisa, která už začíná zuřit, že tě nikde nemůže najít." oznámí mu. Jack se neochotně zvedne a po Alešově boku jde dolů, na pláž. Ví, že když Melissa zuří, nikdy to nedopadne dobře. Mellise je sedmnáct a je to jeho holka. Dlouhonohá černovláska, která velmi ráda nosí velké výstřihy. Zastíní si oči před letním slunce, které ho na chvilku zcela oslepí. Dnes je vážně krásně, kdybych chodil do školy, užíval bych si teď prázdniny, pomyslí si Jack.

Najednou mu přistane facka. Jack jen zakňučí a chytne se za tvář. Přikrčí se a vyděšeně pozoruje holku před sebou. Není to obyčejná holka, je to Mellisa. "Jak si to představuješ? Hledám tě a ty nikde! S kým ses kde ocucával, co?" zavrčí na něj a probodává ho naštvaným pohledem. Jack ji váhavě obejme s rudým otiskem ruky na tváři. "Nikde lásko, byl jsem u sebe v pokoji." špitne. "A to ti mám jako věřit jo? Určitě mě chceš vyměnit za mladší!" zakřičí na něj. Teď už Melissa dělá scénku pro všechny účastníky narozeninové párty. "Nechci tě měnit lásko. Miluju tě, uklidni se už prosím." prohlásí a vášnivě ji políbí. To Mellisu uklidní a ta konečně ztichne. Aleš jen protočí oči v sloup. To jsem zvědavej, kolik diamantů bude chtít tentokrát jako bolestné, pomyslí si Aleš a přidá se ke svým přátelům na taneční parket. Jack se zatím tulí k Mellise, ale v hlavě se mu odehrává vlastní příběh… Příběh, který se odehrál jemu po tom, co ho šéf odvlekl od rodičů.

"Tohle je naše hlavní centrála. Po výcviku se tu budete každé ráno v šest hlásit. No a výcvik vám povede já a jeden můj starší a zkušenější kolega. Na výcvik se odjíždí sotva přijde. Zatím zkuste nepřekážet." zavelí šéf a sedne si do pohodlného křesla, které mu přistaví jeden ze zaměstnanců. Jack obejme Natali a hladí ji po vlasech. Nechce, aby plakala… A ještě víc se mu nelíbí, jak je ten šéf pozoruje. Takový výsměšný pohled. Když se Natali trošku uklidní, za ruku ji vede ven z budovy. Neudělá ani dva kroky a ucítí palčivou bolest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie Minnie | E-mail | Web | 6. června 2013 v 17:13 | Reagovat

Krása :)) Má opravdu hroznou minulost.. :(

2 Luci Luci | E-mail | Web | 6. června 2013 v 17:46 | Reagovat

[1]: jsem ráda, že se ti líbí :) ps: to je jen začátek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama