Život bez hranic (15) Která cesta je ta správná?

28. června 2013 v 12:42 | Pett |  Život bez hranic


Chloe se podívala na Luccy a Jessicu. Byl krásný slunečný den a dívky se procházely parkem. Zrovna procházeli částí parku, kde byla spousta herců a komiku. Dva herci stály v trávě a hráli hádku. Jeden z nich vytáhnul nůž a vrazil ho tomu druhé mu do srdce. Výborné efekty.. Pomyslela si Chloe. Ale proč ten herec odchází pryč?!
Chris chvíli přemýšlel, ale nakonec se odhodlal. " Mám nějakou šanci, že mi to odpustíš?" Zeptal se smutně. Díval se do plápolajícího ohně. Po chvíli ticha si Alex sedl před něj. Zvedla mu obličej a jemně ho políbila. Chris využil situace a přitáhl si ji blíž k sobě a začal ji vášnivě líbat.
Chloe se probrala. " To nebyla hra!" Katie si hrála s novým mobilem. " O čem to tu mluvíš?" Tázavě se na ni prodívala. " Jsem si jistá, že vím proč zabili Jessicu!" Katie se zprudka postavila. " Musíš to říct Andersenovy!" Táhla ji za ruku do vedlejšího pokoje.
Netrvalo to ani deset sekund a Chris se od dívky odtáhl. Alex stále držel, ale cítil se víc provinile. " Jsi tak krásná." Zašeptal jí do ucha. " Hm…" Zabručela tiše. " Jistě ti u dveří stojí mraky nápadníků." Dodal smutně.
" Pane Andersone!" Katie prudce otevřela dveře a vešla dovnitř. Za sebou táhla Chloe. Ta byla bledější než předtím. " Katie si v nemocnici! Zkus se alespoň taky chovat tiše." Okřiknul učitel příchozí dívku. " Chloe přišla na to proč zabily Jessicu!"
"Po změně mě ještě moc kluků nevidělo." Oznámila mu Alex. " Nebyla jsi snad kluk?" Usmál se na ni. " Ne, to fakt ne." Řekla. " Tak to se mi ulevilo." Začal si být jistější sám sebou.
Učitel zabouchnul dveře. " Není chytré, něco takového rozkřikovat zrovna tady." Varoval ji. " Nejste tu v bezpečí!" Katie se posadila k Julii na postel. Chloe se postavila doprostřed místnosti a koukala na Luccy. " Vzpomínáš jak jsme byli i s Jessicou v parku?" Přikývla. " Ti herci…a ta vražda…." Sklopila oči dolů.
" Říkalas, že mi řekneš, co budu chtít. Tak mi řekni. Kdo je Jack?" Zeptal se jí. " Věř mi, bude lepší pro nás oba, když to zůstane mým malým tajemstvím. " Řekla dívka. Chrise to dopálilo. Prudce ji pustil. "Takže je to tvůj kluk a mě bereš jako povyražení!" Začal na ni křičet. "Ne. Není to můj kluk a myslela jsem si, že o mě máš lepší mínění." Křičela na svou obranu.
Anderson si nervózně promnul kořen nosu. " Ty myslíš, že to byla doopravdy vražda?" Zeptal se jí Will. " Jak asi vypadal ten muž co měl hrát tu oběť vraždy." Řekl a čekal na odpověď. " No, byl malej tlustej…" Začala Chloe. " Na sobě měl oblek…" Dodala Luccy. " A vousy! Dlouhé vousy a buřinku." Podívala se na Will. Ten, už věděl o koho jde…
" Tak mi sakra řekni, kdo to je!" Řval na ni. "To ti může být úplně jedno!" Křičela na něho. Prudce po něm hodila jeho bundu. Chris se pro ni sehnul, aby si ji oblíknul a z kapsy mu vypadla zbraň. Rychle ji strčil zpátky a doufal, že ji Alex neviděla.
" Luccy, Chloe ten muž byl jeden z mých nadřízených, co se přes týden pohřešuje…" Oznámil jim Will. Jeho hlas zněl rozklepaně. Julie ho pevně obejmula. Na ,strýčka Arnolda´ si dost dobře pamatovala. Byl to Williamův nadřízený i dobrý přítel. Často, když k nim chodil na návštěvu jí něco přinesl. Pro Willa to musí být tvrdá rána.
Oblékl si ji. " Si obyčejná děvka!" Zařval na ni. Rychlým a rázným krokem vyšel před jeskyni. "Jak to můžeš říct, když mě vůbec neznáš!" Slyšel ji křičet. Zatmění mysli. Nepřemýšlel nad tím, co dělal. Došel zpátky do jeskyně a z bundy vyndal zbraň.
" Wille musíme si promluvit." Prohlásil Steve. Oba se vydali ven. V pokoji zůstali dívky. " Jak ti je?" Usmála se Katie na Julie. " Co se mi vůbec stalo? Moc dobře si to nepamatuji…" Posadila se do tureckého sedu. " Fakt ne?" Podívala se na ni Chloe. Katie se posadila vedle ní. " Vážně sis zranila ruku a ztratila jsi dost krve."
Ani se nehnula z místa, kde stála. Jako by to nebyl ani on. Namířil na ni zbraň. Začal váhat. Co to vlastně dělám? Vztek ho, ale ovládl. " Kdo je ten Jack! Ptám se tě naposled!" Řval na celé kolo.
Julie si prohlédla svoji obvázanou ruku. Léky její bolest zmírňovaly, ale né dost. Co se to tu děje…Proč je osud tak krutý? Každý teď přichází o ty co milujeNebo je to tak dobře? Michael neměl pravdu… To Chris si zaslouží někoho lepšího než jsem já! Vždyť tohle ani nejsem já!
" Kluk, co mě chce zabít." Křikla dívka. Chris otevřel pusu. Vztek byl pryč. Zbraň mu vyklouzla na zem. Ve snaze chytit ji stiskl spoušť. Ozval se výstřel. Chris se podíval jestli ji trefil. Tvářila se jako by nic. Její obličej se však vzápětí změnil.
Katie si prohlédla Julii. Ta měla skelné oči a tupě zírala na své nohy. " Je ti něco?" Žduchla do ní loktem. Julie se probrala ze svého snění. " Co?" " Je ti něco?" Opakovala Katie. " Ne nic, jen mám strach o Chrise…" Sklopila oči.
Dívka se dala na útěk. Z břicha jí tekla krev. " Alex počkej!" Křikl za ní. Prohlédl si zbraň. Myslel jsem, že jsem všechny náboje vystřílel v kavárně! Zhrozil se. Pohlédl ven, kde začínala sněhová vánice. Musím ji najít! Vyběhl za ní ven.
Luccy otevřela okno. V místnosti byla během chvilky zima. Bez řečí koukal ven. " Jak ti je?" Zeptala se jí Julie. " Blbě!" Křikla. Z jejího hlasu poznala, že brečí. " Všechno se srovná..." Řekla vlídně. Pomalu vstala z postele a malými kroky došla, až k oknu. " Alex je mrtvej! Tak mi řekni co se srovná!" Křikla na ni Luccy.
" Alex!" Řval do větru, ale nic. Běžel kupředu. " Alex!!!" Křičel co nejvíc dovedl. " Alex kde jsi!!!!!" Vítr skučel. Kam jenom mohla jít! Já jsem takovej debil! Jak mě mohlo napadnou na ni namířit zbraň! Pokuď se z tohohle dostanu živej Anderson mě zabije! Vztekle kopnul do hromady sněhu před ním.
Julie sklopila oči k zemi. " Ty si myslíš, že já nikdy o nic nepřišla?" Zeptala se jí chladně. " Vím jak bolí, když člověk přijde o někoho blízkého…"
" Alex!" Řval bezmocně. Alex kde jsi! Kam jsi mohla jít? Rozhlížel se po okolí, ale nic neviděl. Vánice byla silnější. Musím ji co nejdříve najít!
"Nejbolestnější je vedle někoho sedět, jen tak se ho letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích, ale vědět, že ho nikdy nemůžeš mít..." Špitla Julie. Tu bolest dost dobře znala. " Proč to říkáš?" Zeptala se jí Luccy. " Protože vím jak těžké je mlčet, když cítíš bolest. "
Zahnul mírně doprava. Kde to vůbec jsem? Ještě víc zahnul a zakopnul o velkou hromadu sněhu. Chris se rychle zvednul a oprášil se od čerstvého sněhu. Co to je? Začal zkoumat hromadu sněhu.
" Alex!" Vykřiknul s údivem.
" Jen ti chci říct, že máš mě, Katie a Chloe. A že ti pomůžeme a budeme za tebou stát." Prohlásila nakonec Julie. Obě dívky přikývly. Nechtěla, aby těmi slovy plýtvala. Luccy je pevně obejmula div ji neshodila na zem. " Luccy.." Zasípala. " Díky holky." Usmála se na své kamarádky s očima plnýma slz.
Dívka byla celá pokrytá sněhem. Chris ji vyhrabal a přítisk k sobě. Na sobě měla jen svetr. Kudy teď zpátky? S tím orientační nesmyslem měl Anderson pravdu. Možná nejsou jeho rady na nic. I ta první pomoc by se teď hodila. Je fajn být ve skupince s holkou, co ji umí ze všech nejlíp, ale nevýhoda je, že všechno dělala ona a já teď nevím, co mám dělat.
Will vhodil do automatu na teplé nápoje peníze a vybral si kávu. " Ty holky jsou v pěkným průšvihu.." Prohlásil Steve. " Co chceš dělat?" Zeptal se ho Will. Steve pokrčil rameny. " Vůbec nevím,ale něco musím vymyslet…"
Chris se vydal rovnou za nosem s Alex v náruči. Po chvíli hledáni se Chrisovi podařila najít jeskyni. V ní našel i její bundu. Rychle ji zakryl a začal přemýšlet, co dál.
Je mi zima a studí mě moje stará bunda. Mamka měla s tou bundou pravdu, ale Max si zaslouží tak nové věci. Posadil se vedle dívky. Její bunda byla červená od krve. Teprve teď mu došlo, co se stalo. " Do hajzlu!" Zaklel nahlas.
Julie vyšla ven. Chloe, Luccy a Katie si našli téma své diskuze. Láska. Miluje mě ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují. Vzpomněla si na slova své mámy. Měla pravdu. Život je jako láska. K nikomu není férovej….
Co mám dělat? Kdybych si aspoň něco pamatoval z té první pomoci! Musím něco udělat! Ale co!? Musím zastavit krvácení! Dojde mu. Ale čím? Rychle ze sebe sundal vrchní část oblečení. Tričko přitiskl k její ráně. " Prosím, vydrž to Alex!"
" Co mám vydržet miláčku?" Řekla dívka. Chris si ji váhavě prohlédl. " Alex je ti něco?" Nereagovala. Miláčku? Div se nezačal smát. Komu to asi patřilo? "To se nemusíš bát. S tebou bych vydržela kdekoliv." Dodala k předchozí větě. Tohle Chrise dostalo.
Will si prohrábnul vlasy. Jak uchránit sestru a její kamarádky. Vždyť to jsou ještě malé holky. Musí existovat nějaká možnost…
" Nevadí ti mé tělo? Pořád to není hezký pohled." Mluvila dál. Chris si prohlédl její ránu. Krvácela stále méně a méně. " Lásko." Zašeptala. Lásko? Mé tělo? Co se jí to zdá?! Zavrtěl hlavou. " Alex vzbuď se." Jemně sní třásl.
" Nech si těch srandiček a pojď pokračovat v činnosti." O čem to sakra stále mluví? " Nevím, můžeme dělat úplně cokoliv." Řekla. Co? " Alex! Vztávej!" Zatřásl s ní. Začíná jít do tuhého…
"Já nevím, o čem to pořád mluvíš broučku. Napřed jsi mluvil tak hezky a teď…" Prohlásila Alex. Chris na ni jen udiveně koukal. "Sice je tu dost teplo, ale tomu já nikdy neodolám a ty to víš." Teplo? Šílí? Je tu kosa…Čemu neodolá? Vážně by mě zajímalo o kom se jí zdá?! . "Ale nebudeme svítit jo? Nechci, abys mě viděl takhle znetvořenou." Znetvořenou? O čem to kruci mluví. Je mi strašná zima. Nasoukal se do svetru a pak i bundy. " Alex prober se!" Vrazil jí facku.
Julie se posadila na lavičku co stála kousek od sesterny. Měla by odpočívat, ale ona nechtěla. Někdo jí položil ruku na rameno. Trvalo jí než si uvědomila co se děje. " Jak se cítíš?" Usmál se na ni Michael.
" Co děláš!" Vyjekla, ale nevzbudila se. " Nedívej se, slyšíš! A taky mi něco musíš vysvětlit. Co to do tebe vjelo? Takhle daleko si to nikdy zajít nenechal." Chris zvednul obočí. " Snažím se tě vzbudit! Proč bych se neměl dívat? Co bych ti měl vysvětlovat? Vůbec nechápu o čem mluvíš!" Pomyslel si nahlas.
"Co???? Ty nevíš?" Ne opravdu nevím. Zkontroloval jí ránu a všimnul si dalších zranění na břiše. "Pusť. To bolí. Slyšíš!" Křičela Alex. Ani jsem se tě nedotkl! "Miluju tě. Odpustím ti cokoliv a můžeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Jen mě prosím tě pusť! " Řekla za chvíli. ????
Julie mu usměv chabě oplatila. Na tváři se jí leskli slzy.
" Anderson mi řekl co se stalo…" Posadil se vedle dívky. Julie si položila hlavu na jeho hruď. Teď se cítila o trošku líp.
" Kam jdeme?" Zeptala se mile. " A jak je to daleko? A dávej pozor, pořád mě to bolí." Pokračovala ve své řeči. " A co ten ráj vlastně je?" Ráj? Je úplně mimo! " Já nechci umřít. Slyšíš! Okamžitě mě pusť. Já nechci teď zemřít. Prosím, nech mě jít." Začala sebou trochu házet. " Nic jsem neprovedla. Nechci umřít…. Prosím… Prosím!" křičela. Alex! " Nech toho. Dostane se mi to do rány. AU!!!!!!" Řvala bolestí. " Tolik pěkného jsme spolu zažili. Pěkné dny i noci. Nesmíš mě zabít!"
" Alex! Prober se je to jen sen!" Řval na ni zoufale. Přitlačil na svoje, původně bílé tričko. Teď bylo rudé od krve. " Alex! No tak Alex!!!" Snažil se zastavit krvácení. " Nesmíš mi umřít!!" Řval zoufale.
" Haló je tam někdo?" Ozvalo se z venku. " Pomoc!" Křičel Chris. Dovnitř vešel muž v červené bundě. Záchranář! Ulevilo se Chrisovi. " Potřebuje pomoc!" Podíval se na Alex. Dovnitř vešel další muž, byl o něco menší než ten před tím. V ruce držel lékárničku.
" Prosím. Cokoliv, jen mě nech žít. Bylo by nám spolu zase dobře. Jako doteď." Začala zase křičet. Muži Chrise odstrčili a začali dívku ošetřovat. Hned dostala něco od bolesti. . " Musí ihned do nemocnice!" Prohlásil první. " To není možné v tomhle počasí! Je to pro ni moc nebezpečné!" Řekl ten druhý. " Musíme ji operovat tady!"
Chris zůstal jako přimražený. Operovat? Ach né, Alex! Prohlédl si dívku. Vypadala tak nevině. Nesmíš mi umřít! Pohlédl na muže, kteří si začali chystat potřebné nástroje k operaci.
"Jsi tak hodný. Miluji tě. Můžeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Jsi láska mého života. Už nikdy mi to nedělej." Prohlásila Alex. Doktoři na sebe pohlédli a začali s operací. Chris všechno pozoroval. Alex!
"Lásko, co se to děje??" Zněla zoufale. Chris popošel kousek dál. Teď nemohl být tak blízko. "Nééé." Řvala bolestí. "Miluji tě. Nechci, aby to skončilo." Doktoři se na sebe zmateně dívali. "Jak zpátky? Já nikam nechci a taky nikam nepůjdu. Je mi tu s tebou dobře. Nemůžu tě tu přece nechat a jít pryč. Jsi smysl mého života. Má láska, můj život. Miluji tě. A nic na světě to nezmění. Nic, slyšíš! Nikdy tě neopustím. A nic mě k tomu nedonutí. Jsi má lepší polovina…" Chris si zacpal uši. Nedokázal tohle poslouchat.
"Proč mě odmítáš. Proč by to nešlo. Dala jsem ti všechno a ty mě odmítáš. Co mám udělat, abys byl zase jako dřív. Proč jsi takový odmítavý. Nelíbí se ti mé rány? Nebo chování? Obličej? Proč!!! Můžu jít na plastiku, můžu cokoliv. Jen mě neopouštěj." Zoufale prosila. "Proč?" Chris tohle nemohl poslouchat. Její bolest ho doháněla k zoufalství. Dívka sebou prudce škubla. Doktoři začali nadávat. Chris nevěděl o co de a ani to radši nechtěl vědět. " Mě je jedno, kdo jsi i jakou máš minulost. Byl jsi tu se mnou. Byl jsi můj. Bez tebe nebudu už nikdy šťastná. Slyšíš, co ti říkám! Jestli ti to udělá radost, skočím z útesu. Jen když budeme spolu." Křičela.
Operace jim trvala, podle Chrise, až moc dlouho. Konečně se ale Alex uklidnila. Vypadala jako by spala. " Co je s ní?" Ptal se Chris jednoho z doktorů. " Bude v pořádku…" Snad pomyslel si doktor. " Ale měla by se co nejdříve dostat do nemocnice, je podchlazená…" Řekne druhý. Vánice během následující půl hodiny polevila a doktoři se rozhodli vydat na cestu.
S pomocí vysílačky sem přivolali vrtulník. Cestu tam odhadovali, asi na sedm až osm minut.
" Lásko…Proč jsi mi to udělal? Vím, že mě slyšíš, tak se tě ptám, proč? Byli jsme tak šťastný pár. Nikdy jsem se tak dobře necítila. A ty odejdeš. Jsi krutý! A vůbec nemyslíš na mě a na ostatní. I tak je můj osud spojený s tebou." Chris se k ní otočil zády a pevně si zacpal uši. Nechtěl její nářky poslouchat.
" Nech mě být. I když, teď mě můžeš zabít. Život pro mě ztratil smysl." Stále křičela. Prosím ať už přestane…Přál si Chris. " Zabij mě rychle a bez bolestně, bude to tak lepší pro mě i pro tebe." Žadonila dívka v bezvědomí. …
" Miluju jeho. Ne tebe." Doktorům horské služby se podařilo dívku stabilizovat. " Miluji ho celým svým srdcem. Ty ses na mě vždy tak hezky díval, ale málem si mě zabil." Byla zkrušená, ale nekřičela.
" Ne? To ale neznamená, že tě budu milovat!" Křičela zoufale. Chris byl duchem jinde. Dívka z ničemo nic zařvala bolestí a začala s sebou škubat.
" Christophere!" Zakřičel Steve. Mladík se po něm ohlednul. Jeho učitel vypadal naštvaně. " Co se ti stalo?!" Prohlédl si ho. Chris zavrtěl hlavou. Chris se ohlédl za záchranáři. " Běž." Přikývnul Steve. " Až tě ošetřím o všem si promluvíme." Vypadal celkem klidně, ale uvnitř zuřil div Chrise na místě neroztrhal.
Chris se zastavil na chodbě. Dívku odvezli k lékaři a on nevěděl, co má dělat. Dveře napravo od něho se otevřely dveře. Ven vyšla Julie. Byla bledá a unavená. Oči měla sklopené k zemi. " Julie?" Řekl Chris nevěřícně. Julie se na něho podívala. " Chrisi jsi to ty?" Zeptala se ho. Udělala krok kupředu, ale zakopla o vlastní nohu. Chris ji pohotově chytnul.
Julie se postavila na vlastní nohy a pevně Chrise objala. Ten ji však chladně odstrčil. Julie hned poznala proč. Na pyžamu měla skvrnu od krve. Rozepnula Chrisovi bundu i mikinu, aby se přesvědčila, že se nemýlí. " To nic není." Prohlásil Chris. Julie sklopila oči. " Prosím nech si tu ránu prohlédnout." Chris zavrtěl hlavou. " Prosím. Udělej to kvůli mně…" podívala se na něho smutnýma očima.
Julie zaklepala na dveře. Ven vyšel, jí již známý doktor. " Chris by potřeboval ošetřit." Začala dívka. Doktor ukázal dovnitř. Chris se posadil na lehátko a sundal svrchní část oblečení, nasáklé krví. Doktor se na ránu podíval a přikývl. " Praskli ti tam dva stehy."
Začal mu ránu čistit. " Nenapadlo tě, že by ses měl šetřit?" Podíval se na Chrise a Julie. " Můžu nějak pomoct?" Zeptala se Julie doktora. Ten se na ni usmál. " Zajisté mohla bys mi podívat věci." Ukázal na malí stolek. Julie přikývla byla ráda, že Chrisovi nic není.
Chris si všimnou otevřených dveří Alexina pokoje. Zvědavě nakouknul dovnitř, ale ona nikde. Rychle vyběhnul na chodbu. " Ona tam není!" Oznámil Julii. Kolem zrovna procházel nějaký doktor. Ten vešel do Alexina pokoje. Hned zase vyšel ven. " Ta holka je pryč." Zakřičel na sestru co šla za ním. " Okamžitě ji najdete!"
Chris se vydal ji hledat. Prošel snad celou nemocnici, ale ona nikdy. Nakonec vyšel ven. Vydal se rovně a pak do leva. Procházel nemocničním parkem a zahlédl ji na lavičce před jezírkem. Šla pomalu. Doběhl, až k ní. " Alex!" Zakřičel na ni. Ta k němu otočila hlavu. " Proč si utekla?"
" A proč bych měla zůstávat?" Zeptala se. " Krvácíš!" Prohlédl si ji. " Jen trochu, nic to není." Zakryla si skvrnu rukou. " Pojď dovnitř." Pobídl ji. " Nechce si mi. Je mi tu celkem dobře." Celá se klepala zimou. Chris si ji přehodil přes rameno. " Chrisi postav mě na zem." Chtěla dívka. On ji však neposlouchal a vydal se zpátky do nemocnice. " Au! Chrisi slyšíš? Bolí mě to." Řekla mu do ucha. Lidé se po nich ohlíželi a něco si šeptali. Chris ji položil, až na její postele.
Posadil se na vedlejší postel a koukal na Alex. Nevěděl co má říct. Julie stála u dveří a pozorovala ho. " Alex o čem se ti zdálo?" Zeptal se jí. " Proč se ptáš? A jak víš, že se mi něco zdálo?" Zeptala se překvapeně. " Strašně jsi křičela."
"To nemůže být pravda. Já nekřičím ze spaní, to sis teď vymyslel." Prohlásila dívka. Do pokoje vešel doktor. " To je dobře, že jste se uráčila vrátit zpátky." Začal ji připojovat na přístroj. Dívka zavřela oči.
Když byl doktor se svojí prácí hotov, promluvil na Chrise. " Mohu s vámi mluvit mladý pane." Chris přikývl a vyšel ven za doktorem. N chodbě seděla Julie. Pozorovala oba muže. " co se té dívce stalo? Má na sobě spousty zranění!" Chris jen pokrčil rameny. " Já nevím co se jí stalo. Já ti vlastně vůbec neznám." Přiznal. Doktor se na něho zamračil. " Dobře, dobře. To je všechno…" vydal se do sesterny.
Chris vešel zpátky do pokoje. Dívka měla zavřené oči. " Alex co se ti stalo, že máš tolik zranění?" Dívka otevřela oči. Otázka ji překvapila. " Vždyť, už si je vyděl. Já nevím odkud je mám." Chris se zamračil. " Stále mi nelži!" Okřikl ji. " Jak to myslíš?" Zeptala se ho.
" Vím o tobě všechno." Prohlásil. " Tak to teda nechápu proč se mě ptáš." Chris zrudnul jako rak. Málem vybuchnul vzteky. Situaci zachránila Julie, když zaklepala na dveře a vešla dovnitř. Mile se na dívku usmála. " Jak ti je?" Chris se snažil uklidnit. " Ani nevím. Ještě jsem nad tím nestihla přemýšlet." Řekla Alex. " Doktor říkala že budeš v pořádku." Prohlásila Julie. " Když to říká doktor." Ledabyle pokrčila rameny. Julie se tady necítila příjemně. " Prosím omluvte mě, není mi nějak dobře." Špitla Julie a vyšla ven. Chris se za ní dlouho díval.
Na chodbě potkala Michaela. Tvářil se starostlivě. " Je ti něco?" Zeptal se jí. " Jen se mi trochu točí hlava." Přiznala po pravdě. " Jak se cítí Chris?" Tou otázkou ji zaskočil. " Je mu fajn." " To je dobře." Prohlásil.
Do dveří vešel Michael. " Potřebuju s tebou mluvit." Promluvil na Chrise. " S tímto rozhovorem jsme ještě neskončili." Oznámil Chris Alex a vyšel ven na chodbu za Michaelem.
" Mír?" Nabídnul mu ruku. Chris si ho prohlédl. " Proč?" Zeptal se ho chladně. " Kvůli Julie." To Chrise přesvědčilo. Plácli si. " Co je s Julii?" Zeptal se ho Chris.
Už po několikáté vešel do Alexina pokoje. Vypadal ustaraně. Posadil se na volnou postel. Alex se na něho dívala. " Děje se něco?" Zeptala se ho. " Asi za hodinu se vracíme na chatu." Řekl. " Tak co to máš za zranění?" " No ty na těch rukách si vyděl." Připomněla mu. " A ty další?" Zeptal se. " No, pak mám tu díru v břiše po té ráně." Řekla. " A ty modřiny a škrábance." " To je jedno." Prohlásila.
" Mě ne." Řekl ostře. " Zas tak moc jich není, aby ses o ně zajímal." Odbyla ho. " Doktor tvrdí něco jinačího."" Doktoři rádi přehánějí." Vyhýbala se odpovědi. " To ti udělal Jack?" Zeptal se naštvaně. " A i kdyby jo, tobě to může byt úplně jedno." Řekla. " Tohle nemá cenu." Vstala došel k oknu. " To jsi na mě taková kvůli tomu, co se stalo v jeskyni?"
" Jak tě mohlo něco takového vůbec napadnout?" Oči měla plné slz. Chris si na něco vzpomněl. Postavil se před Alex. " Už musím jít, ale ještě ti něco chci dát." Šáhl do kapsy a vytáhl její mobil. " Děkuju." Chris trochu usmál. " Máš tam novou sms a moje číslo." Postavil se k odchodu.
" Jack." Vydchla nahlas. Pevně ji obejmul. Pevně ho chytla okolo krku a brečela. Chris ji nechtěl pouštět, ale musím. " Už opravdu musím." Pustil ji. " Tak čau." Špitla. Bez řečí, vyšel ven z místnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama