Život bez hranic (17) Nečekaně

30. června 2013 v 12:45 | Pett |  Život bez hranic


V neděli na chatě
Deny slyšel zarachotit dveře. " To si ty strejdo?" Ozval se z kuchyně. " Čekal jsem, že na něco zapomenete." Usmál se. " Já nic nezapomněla." Ozval se za ním dívčí hlas. Deny sebou prudce cuknul a jeden s talířů mu spadnul na zem a rozbil se. Přiskočila k němu a začala sbírat střepy. Deny na ni zíral, jako tele na nová vrata.
" Ty jsi Alex?!" Zeptal se a začal sbírat střepy. " Jak to víš?" Zeptala se šokovaně. " No Chris tě poznal na fotce v novinách." Začal zametat podlahu. "Tu fotku neměl nikdo z vás vidět." Podotkla smutně a posadila se na stůl. " Strýček tě nechal hledat." Oznámil jí Deny. " Tvrdil, že si ve velkém nebezpečí."
" Já věděla, že mu nemůžu věřit. Ale protože znal Chrise…" Řekla smutně. " Strýček je až příliš opatrný." Prohlásil Deny. "Ale mě nezná! Nic o mě neví, ani on ani Chris. A toto jeho počínání ho ke mně navede. Divím se, že mě ještě nenašel." Deny se postavil naproti dívce. Dívala se do země. " Strýček je zvyklí, že dostane to co chce, ale je hodný a snaží se ti pomoct." Řekl po pravdě. " Já nemluvím o tvém strýci! Ten mi možná chce pomoct, ale je asi jedinej."
Deny se zamyslel. " Měl bych zavolat strýčkovi a říct mu, že jsi v bezpečí…" Vydal se na chodbu a vytočil strýcovo číslo. " Ahoj strýčku tady Deny." Pravil vesele. Z druhé strany se ozvalo slabé zabručení. " Ta holka z těch novin je tady na chatě." Prohlásil klidně. " Je v pořádku?" Ozvalo se ze sluchátka. " Jo, nic jí není. Co mám dělat?" Zeptal se Deny. " Postarej se o ni. Až se vrátíme pošlu tam někoho, kdo ji ohlídá. Zatím na ni dej pozor. Zbraně jsou vzadu v šatně." Řekl nervózně. " Neboj. Dělám to přes tři roky." Prohlásil Deny s úsměvem. " Dobře. Měj se fajn." Zavěsil.
Deny položil sluchátko. Vydal se do zpátky do kuchyně. Dívka nikde. Prošel celé patro, ale nikde ji nenašel. Kam jenom mohla jít? Vydal se ji hledat nahoru. Našel ji spát v Chrisově pokoji. Objímala plyšového medvídky s velkou mašlí. Chris ho dostal od svého mladšího brášky Maxe. Deny se sklonil nad dívku a pozoroval ji jak spí. Byla roztomilá. Deny se posadil na postel a nemohl z ní spustit oči. Vypadala jako anděl.
Dívka se po chvíli probudila. " Chrisi." Skočila Denymu kolem krku. Ten jen otevřel pusu. " Já nejsem Chris." Prohlásil po chvilce. Krásně voněla. Její vlasy ho šimraly po obličeji. Po chvíli ho pustila a pozorně si ho prohlédla. " Promiň. Hned jsem si neuvědomila, kdo jsi…" Řekla smutně. " To je dobrý. Pořádně se vyspi nebudu tě rušit." Neochotně vstal. "Vůbec mě nerušíš. Stejně se mi už nechce spát."
Deny se usmál. " Udělala jsi tu pěkný rozruch!" Prohlásil s úsměvem. "Jak to myslíš? Kde jsem udělala rozruch? A proč?" zeptala se nechápavě. Deny se posadil vedle ní. " Myslíš, že o tom městě nevím? Skolila jsi tam nějakého chlapa! No a i taky na chatě si vyvolala rozruch!" Zněl pobaveně. "Jak víš o tom městě? A jakto že víš, že jsem to byla já?" Zněla zmateně.
" Ten chlap prohlásil, že to byla ta holka z těch novin! No a Chris nám řekl, že jsi to ty! Musím přiznat, že jsi mu pěkně popletla hlavu!"
Deny se stále usmíval. Dívka zčervenala jak rajče. " A jak se vlastně jmenuješ? Nikdo mi tě nepředstavil, když se všichni představovali, chyběl jsi." Deny se trošku zašklebil. " Já jsem Deny Anderson a taky na týhle chatě dělám správce. Pěkná díra, co?"
"Já jsem Alex. Jsem ráda, že jsem tě tu potkala. Jo a myslím si, že je to tu moc hezké. Hezký prostředí a tak…" Deny se zatvářil jako na pohřbu. " Tohlenc je největší díra světa a je tu pěkná nuda!" Řekl otráveně. "Aspoň ti tu budu chvíli dělat společnost, ale moc dlouho ne." Prohlásila Alex. Jeden z Denyho koutku se vymrštil nahoru. " A kam bys jako chtěla jít? Stanovat do lesa?"
"To zrovna ne. Ale není zrovna bezpečné být dlouho na jednom místě." Řekla se smíchem. " Strýček tě nenechá bez dozoru nejspíš sem, už někoho poslal, aby tě hlídal." Prohlásil Deny. "Cože? Mě někdo hlídal? Musím okamžitě pryč, než ten někdo dorazí!" Zděsila se Alex. Vyskočila z postele a vydala se ke dveřím. Deny ji chytil za ruku a posadil zpátky. " Teď tě mám na starost já!"
"Okej. Pust mi ale tu ruku! Ještě pořád mě to bolí!" Deny uvolnil svoje sevření. " Neboj tady jsi v bezpečí!" Prohlásil s velkým úsměvem. A co to vlastně bylo za lidi, co tu byly?" Zeptala se zvědavě. " To byli mladí agenti OKS-ky." Prohlásil jako by to byla samozřejmost. "Povídej mi o nich." Zaškemrala a upřela na něho své krásné oči, kterým Deny neodolal.
" No a o kom bys chtěla vědět?" zeptal se. "Tak já nevím. Můžeš začít třeba u Chrise a potom pokračovat přes tebe k ostatním." Požádala ho. " No Chris bydlí s mámou a mladším bráškou Maxem. Chris je typickej průšvihář, ale jinak je to fajn kluk. Asi před rokem se pohádal s Michaelem a od té doby je dost zamlklej. Byli nejlepší kámoši a teď se vjednom kuse bijou. Vlastně Chrisovi hrozí vyloučení ze školy." Deny se zamyslel a přestal povídat.
"Co si o něm myslíš ty?" Zeptala se zvědavě. " Chris je dobrej. Jenom pořádně neví co chce." Prohlásil Deny. "Je hodně výbušnej?" Zeptala se. Deny zavrtěl hlavou. " Chris je klidnej, zvlášť s lidmi na kterých mu záleží. Víš rodina je pro něho všechno… " Deny se díval na zem, takže neviděl její slzy. " Pokud si pamatuju výbušněj byl jen jednou a to ze žárlivosti." Vzpomněl si.
Alex položila hlavu do dlaní. Deny se na ni usmál. " Je ještě něco, co by tě zajímalo?" Zeptal se s úsměvem na tváři. Jen zavrtěla hlavou. " Je ti něco?" Pohladil ji po vlasech. Alex k němu zvedla oči, brečela. " Brečíš kvůli Chrisovi? Nebuď další!" Řekl mírně. Brečela ještě víc. Alex rychle vstala a běžela ke dveřím. Deny se neobtěžoval vstát. Věděl co se stane. Opět vypadla klika!
" Na tohle si musíš zvyknout kotě." Zasmál se jí Deny. " Celá tahle chata je na spadnutí." Utrousil a začal spravovat dveře.
" Dej si pozor. Pod okno sem nanosil dříví." Varoval ji.
" Hotovo!" smál se nad spravenou klikou. Rozhlédl se po místnosti, ale Alex nikde. " Do háje!" Zaklel. Podíval se z okna. Alex ležela na hromadě dřeva. Deny vyběhl z pokoje a schody bral po třech. U dveří ležely boby. Deny na ně naskočil, jako král do svého kočáru a vyjel za Alex, která utíkala ze svahu. " Alex!" Křičel na ni pobaveně.
Když byl skoro u ní, postavil se. Neodhadnul však svoji rychlost. Dopadnul na zem a dolů válel sudy. Při své cestě dolů podrazil Alex nohy. Po dalších pár metrech se zastavil. Nehýbal se. "Deny!" Vykřikla s hrůzou a rozkulhala k němu. Deny ležel na zádech a oči měl zavřené. Z dálky slyšel Alexin hlas, ale nedokázal otevřít oči.
"Deny! Co ti je! Vstávej! Nedělej si ze mě srandu." Křičela. "Deny! Otevři oči. Jsi v pořádku, slyšíš mě? Tak vstávej." Deny slyšel její roztomilý hlas. Dalo mu pěkně zabrat než otevřel oči. " Nenávidím hory, sníh a všechno co k nim patří…" Zašeptal. Když viděla, že mu nic není rozběhla se pryč. Denymu chvíli trvalo než se vyškrábal na nohy a k tomu ještě ho bolelo levé zápěstí. Když si uvědomil, co se stalo, vydal se za Alex.
Alex se hrabala v nějaké hromadě sněhu. Deny se zastavil kousek od ní. Na běh nebyl zvyklý. Pomalými kroky ji došel. " Tys mi ale dala zabrat." Vydechl. Alex se k němu otočila a pevně svírala růžový batoh. " Věci ze země se nesbírají." Nabídnul jí ruku, aby vstala. Jeho ruku přijala a postavila se. Deny z kapsy vyndal kapesník a usušil jí tvář. " Hezkým holkám slzy nesluší." Upozornil ji. Tak to je fajn. Hezká nejsem, tak můžu pokračovat." Deny se mile usmál.
" Nejsi hezká, ty jsi krásná." Snažil se ji potěšit.
Deny se rozhlédl po okolí. " Máme před sebou pěkný kopec. Tak pojď. V chatě si dáš sprchu a teplý čaj. To ti udělá dobře." Pobídl ji. Oba se vydali nahoru k chatě. Celou cestu byl Deny jako na trní. Ta ruka ho šíleně bolela.
Na chatě
Deny zatáhnul za dveře. Už zase nešly otevřít! Pravou rukou se s nimi chvilku přetahoval, pak se vzdal a posadil na rozpadlou lavičku, co stála před chatou. "Bude hodně vadit, když ty dveře rozbiju?" Zeptala se Alex. Deny přikývnul. Dveře se otevřely a v chatě stál elegantní kluk. Mohl mít tak 17 let.
Deny si nahlas odfrknul. Znal ho a neměl dvakrát v oblibě. Mladík se usmál. " Ahoj, já jsem Deyn. Jsem tvůj strážce." Představil se jí. "Ale já už jednoho strážce mám. A jsem s ním spokojená!" Prohlásila dívka. Deyn se znechuceně zašklebil. " Deny…" Jeho jméno řekl s odporem. "…není strážce, jenom asistent. Neudělal zkoušky." Ta domněnka ho těšila. Dívce věnoval další úsměv.
"Tak to jsem zvědavá, jak dlouho se ti podaří mě uhlídat. Denymu se to podařilo až na nezvykle dlouhou dobu. Tobě dávám tak půl hodiny maximálně." Prošla kolem něho do chaty. . "A rada pro přežití se mnou. Nemluv takovým tónem o mém kamarádovi." Dodá. Deyn se vydá za ní. " U nás není zvykem, aby asistent chránil. Kdyby neměl ,strýčka´ ve vysokém postavení ani by tu nebyl." Prohlásil vítězně.
"Tak za prvé. Deny mě nechránil, je to můj kamarád a když jsem měla problémy, pomohl mi. Za druhé. I kdyby neudělal zkoušky, nevadilo by mi to. On je super kluk a nikdy by, ani na okamžik, nebyl jako ty. A za třetí. Nevím, co si myslíš ty, ale já nemám ve zvyku sprchovat se s někým takovým, jako jsi ty." Řeknu a vejdu do Chrisova pokoje.
Deny se jen zakřenil. " Ta holka se mi líbí." Deyn se vydal do pokoje za dívkou. Deny do skříně a hledal pro Alex ručník. Deny našel velkou osušku a šel s ní za Alex. Nenapadlo ho zaťukat, jen tak vešel do pokoje. Deny zrudnul jako rajče a rychle se otočil. Za to Deyn si pohled na dívku užíval.
"Ty jsi mi donesl ručník? To je od tebe hezké." Prohlásila a vydala se k němu. Deny k ní stál otočený zády. "Ehm.. Mohl by jsi mi ten ručník dát?" Zeptá se sladce. Deny k ní natáhnul ruku s osuškou. Stále se koukal na opačnou stranu. "Deny, chtěla jsem…" Nedořekla. Nohy jí podjely v kaluži vody.
Deny se otočil. Jen viděl jak na něho Alex padá. Deny ji chytil. Byl víc a víc rudý. " Ehm.. Alex…" Řekne celý rudý. " Prosím, nevzala by sis na sebe něco….chodíš tu celkem odvážně…no a někteří…" Podíval se na Deyna. "..by toho rádi využili…" "Aha. Takže Chris už vám referoval." Řekne smutně a pustí se ho. Když prochází kolem Deyna ten využije situace. Přitáhne ji k sobě za jedno ramínko a podprsenku jí zezadu rozepne. " Tak o tomhlenc jsem mluvil!" Vypískne Deny a přiklusá k Alex.
Z rukou jí vytrhne ručník a zabalí ji do něj. Deyn to jen se smíchem sleduje. "Tak tohle jsi přehnal kamaráde! Vypadni z tohoto pokoje! A to okamžitě!" Vřískne na něj. Deyn se na ti povýšeně zašklebí. " Ale no tak koťátko. To byl jen vtip. " "Jo vtip? Tak dobře, doufám, že jsi se pobavil, jelikož toto se již nebude opakovat." Řekla. Deny byl rudý vztekem. " A ven!" Začal Deyna strkat ven. Tomu se moc nechtělo, ale pokoj nakonec opustil.
Deny za ním zavřel dveře. Posadil se vedle ní na postel a hladil ji po vlasech. " To bude dobrý…nejsi první holka, které něco takovéhohlenc,ten debil udělal….tohle je jeho záliba." Snažil se ji utěšit. Alex se k němu otočila a obejmula ho okolo krku. " Je to debil." Prohlásil Deny a obejmul ji. " Díky, že jsi se mě zastal. Jsi opravdový kamarád." Zašeptala.
Deny ji hladil po hlavě. "Já ale budu jiná, než ty předchozí holky. Vsadím se, že nakládačku od holky ještě nedostal." Prohlásila sebejistě. Deny se trošku usmál. " Většinou, když tohlenc udělal nějaké holce ve škole, dostal od Chrise." "Ty, počkáš tu na mě? Nechci, aby sis cokoliv myslel, ale víš jak to myslím. Chci si skočit do té sprchy a udělat z medvídka mívala anděla pomsty." Zeptala se. Deny jen přikývnul a natáhnul se na postel.
Deyn vyšel schody nahoru. Ze sprch slyšel téct vodu. Sám pro sebe se usmál a vešel dovnitř. Všude byla pára, že nebylo vidět ani na krok. " Hej koťátko?" Zeptal se Deyn pobaveně. Tohle bylo něco pro něj. Nic se neozývalo. " Kampak ses mi schovala?!" Zeptal se sladce. Voda přestala téct a ve sprchách nastalo hromové ticho. " Čičiči…kde jsi?" Deyn se natáhne na zem. Hned začne klet. " Ale no tak čičino."
Postaví se na nohy a vydá se směrem do sprchy. Když je uvnitř začne téct ledová voda. Deyn začne nadávat a hledat dívku co ji pustila.
Chytne ji za ruku, ale ta mu vyklouzne. Za Alex se objeví Deny. Přes páru nic nevidí, ale jen hádá co se tu děje. Na tohle čekal dlouho. Napřáhne se a vrazí Deynovi pěstí. Pak začne Alex tahat ven ze sprch.
Venku se Deny začne smát, až se za břicho popadá. " Tohlenc si zasloužil!" vydal se najít Alex nový, suchý ručník.
Deynovi se podařilo nají kohoutek a zastavit ledovou vodu. Uslyšel kroky. Deny. Napadlo ho jako první. Vylezl ze sprchy a osobě, co stála před ním vrazil sinou ránu pěsti. "Chrisi!" Ozve se před ním hlasitý dívčí výkřik. Deyn vyběhl ven ze sprch. Tohle bude velkej průšvih!!
Deny prošel snad celé vrchní patro, ale Alex stále nikde. Deyn. Mokrý jak myš, seděl v jídelně. Poslední místnost byly sprchy.
" Alex?" Zeptal se nejistě. Ticho. Nejspíš utekla. Napadne Denyho.
"Alex!!" Zakřičí na celé patro.
Z koupelny na chodbu, prosakuje voda. Deny se vydá dovnitř. Pára pomalu mizí. Před ním na zemi leží Alex! " Alex! Co ti je!" Klekne si k ni. " Hlava." Špitne. Deny ji bez váhání vezme do náruče a odnese do Chrisova pokoje. Tam ji zamotá do deky, přece jen v chatě je pěkná kosa. Vyběhne na chodbu pro lékárničku.
Vrátil do pokoje. Alex z nosu tekla krev. Rychle ji začal ošetřovat. Deyn ho štval! Teď měl chuť ho zabít. Zastavil její krvácení během dvou minut. "Děkuju." Zašeptala a dostala záchvat kašle. Deny ji podá hrnek čaje, co leží na zaházeném stole.
Když dopila čaj podala hrnek zpátky Denymu, ten ho položil na stůl. Všimnul si dalších kapek krve na dece. Otevřel její dlaň, ve které svírala křížek. Udiveně si ho prohlédl. " Odkud ho máš?" Zeptal se. "Našla jsem ho. V koupelně." Řekla a dlaň zase zavřela. " Chris by ho tu nikdy nezapomněl!"
"Ty mi nevěříš." Řekla smutně. Deny nesouhlasně zavrtěl hlavou. " Jen mi nejde do hlavy, že ho tu nechal!" Dívka si smutně prohlídla svoji dlaň. "Na můžeš mu ho vrátit. Uvidíš ho dřív." Podala mu křížek. Deny se na ni usmál. " Řeknu mu, že jsi ho našla. Moc pro něho znamená. Jednou ho nemohl najít a lítal po celé chatě jako splašená husa a hledal ho." Deny se tomu zážitku usmál.
Smutně se na něho dívala. " Zapomněl bych! Tady máš suchej ručník a tady nějaký oblečení, snad Luccy nebude, že si ho vezmeš. Nechala ho tu protože ho už nemohla nacpat do kufru." Řekl. "Otočíš se? Ať se můžu převlíct…" Zeptala se ho. Deny se otočil a začal zkoumat dveře, byly tuze zajímavé. "Můžeš." Zavolala na něj.
Deny se otočil a posadil na postel. " Nemáš hlad?" Zeptal se. "Ale jo, něco bych si dala." Řekla dívka. " Sníš si to tady nebo dole?" Usmál se na ni. "Tady. Ať pak ten šok je ještě větší." Prohlásí. Deny si ji nechápavě prohlédl. " Jakej šok?" . "Pro Deyna. Vyděl mě buď v ručníku, nebo v oteplovákách. Teď budu kočka na úrovni a nebude to se mnou mít lehké." Usmála se. Tonhlenc si zaslouží. Vyšel z pokoje dělat večeři.
Od oběda zbyli nějaké řízky. Po příchodu do kuchyně ho čekalo překvapení. Deyn měl nohy na stole a lednička byla kompletně vyjedená. Jediné co v ní zůstalo bylo mléko, dva jogurty a plato vajíček. Deny si prohlédnul. " Díky. Zítra odjíždím a tys tu za mě právě uklidil." Usmál se Deny. Z ledničky vzal jogurt a vydal se zpátky za Alex do pokoje.
" Deyn vyžral celou ledničku." Stěžoval si sotva vešel do místnosti. Zůstal zírat s otevřenou pusou. Alex na sobě měla krásné,růžové šaty. Vypadala jako anděl! "Pomůžeš mi prosím? Nejde mi zapnout zip." Zeptala se ho. Deny k ní přiskočil a zapnul jí ho.
"Nevíš, kde skončil můj batoh?" Zeptala se zvědavě. " Nejspíš zůstal dole." Pokrčil rameny. " Snad si mě Dyan nevšimne, už by to nebylo překvapení." Vydala se ke dveřím. A chvíli se svižným krokem vrátila i se svým baťohem. Poslední co by chtěla , bylo potkat Deyna na chodbě. Posadila se na vedlejší postel a opatrně se začala přehrabovat v baťohu. První z tašky vyndala boty na vysokém podpatku osázené růžovými kameny, potom nějakou menší tašku. Nakonec vylovila z baťohu kartáč a nějaké sponky. Spokojeně zavřela svůj baťoh a vyšla do koupelny.
Deny se po chvíli vydal za ní. Alex stála u zrcadla a prohlížela se. " Alex? Odkud máš ty zranění?" Zeptal se jí zvědavě. Zavřela oči a povídala. " Napřed jsem dostala skleněnou lahví do hlavy. Následně jsem si zničila jednu ruku, když jsem utíkala před vrahem. Pak do mě narazilo auto…Mám ještě pokračovat?" Zeptala se ho. Deny na ni zíral s otevřenou pusou. " Tak tohle se nestává ani našim agentům!" Pomyslel si nahlas. " A co se ti ještě stalo?"
"Pak už to nebylo tak moc zajímavý. Napřed jsem spadla s brněním na zem, následně jsem se natáhla na schodech. Pak jsem o to brnění zakopla ještě jednou. Vyskočila jsem zavřeným oknem z prvního patra a skočila jsem v keři s růžemi. Pak jsem v plné jízdě narazila do stromu. Potom, ale to nikomu neříkej, jsem dostala ránu od Chrise. Pak jsem se postřelila. Následně jsem se odřela, když jsi na mě venku spadl. No a skončilo to Deynovou ránou do nosu. Možná to není všechno, já už nevím. Bylo toho dost."
" Ránu od Chrise? Seš si jistá? On nikdy žádné holce nevrazil nebo né úmyslně." Zeptal se ji udiveně. Dívka otevřela do široka oči a podívala se na něj. "Nikdy?" Zeptala se smutně. Deny se zamyslel.
" No jenom jednou dal holce ránu ale to bylo nechtěně. Přesto si to strašně dlouho vyčítal a i Julie z toho byla úplně mimo." Řekl Deny.
" To byla Julie…" Zašeptá. " Miluje ji." Deny přikývnul. " Než ses tu objevila vypadalo to, že se dají dohromady. Nevím jak Julie, ale Chris o ní básnil už od doby, co nastoupil na střední. Když byl s ní byl šťastný a svůj." Doplnil. "Když bych se neobjevila, byli by ti dva šťastní. Nesmí o mě už nikdy slyšet a třeba zapomenou, že jsem tu vůbec byla a narušila jim jejich klid a spokojenost."
Deny se zamyslel. " Julie hned od začátku věděla co k tobě Chris cítí, byla zklamaná, ale moc ti přála být šťastná." " Jenže se spletla! Chris ke mně totiž nic necítí!" Křikla a Vyběhla ven. Deny ji chytil za ruku. " Nejspíš ho vůbec neznáš. On se nestará o lidi, na kterých mu nezáleží. "
" Možná se teď mýlíš ty. Kdyby mu na mě záleželo, nebyl by se mnou pořád tak smutný a výbušný! A máš pravdu, nic o něm nevím ale on o mě taky ne." Prudce se mu vytrhla. Vběhla do pokoje, kde byla když ji Chris našel a dala se do pláče. Deny se vydal za ní. Zastavil se na prahu s rukama založenýma na prsou.
" S Julii jste si v něčem podobné. Obě brečíte na špatném hrobě!" Prohlásil. Alex po něm hodila polštář. Deny ho v poslední chvíli chytil. Posadil se vedle ní. " Nebreč pro někoho, kdo o tom neví." Pohladil ji po vlasech. Prudce se posadila a Denyho shodila na zem. Ten se tomu jen zasmál. Alex se s odhodláním vydala do koupelny.
Spletl jsem se s Julii si nejsou vůbec podobné…
Deny se vydal do koupelny za ní. Sledoval ji ode dveří. Začala se malovat. Tohlenc byla pro Denyho Španělská vesnice. Pozoroval, jak se mu před očima mění. Když byla hotová s malováním, učesala si svoje vlasy. Na ruce i nohy si dala make-up a její zranění nebyly vidět. Nakonec si obula boty a na krk a ruku zapnula nějaký doplněk. Pak se s úsměvem otočila k Denymu. Ten na ni zíral. Je to vůbec Alex?????????
" Ty jo!" zajásal Deny. " Vypadáš úplně jinak!" Byla překrásná. "A to je dobře nebo špatně?" Zeptala se ho. " Normálně si hezká, ale teď si o 110% hezčí!" Prohlásil s úsměvem. "Díky." Řekla. Alex se vydala ke schodům. Deny ji sledoval. Vypadá jako nějaká modelka!
Alex se vydala do jídelny a Deny šel za ní. V jídelně se postavila do pózy modelky. Deyn si jí všimnul. " Rajcovní modelka!" Prohlásil nahlas. Po chvíli koukání se postaví před ni, aby si ji prohlédnul zblízka. " Takhle sexy holku jsem už dlouho neviděl!" Mile se usmála a podkopla mu nohy. Deyn na ni zůstal zírat ze země.
"Už mě štvou tvý řeči! Vadí mi jak se chováš k Denymu. Vadí mi dokonce i tvé chování ke mně. Vadí mi, jak se chováš k ostatním lidem. A mohla bych ještě pokračovat, ale myslím si, že na tvůj mozek je to příliš mnoho informací najednou." Prohlásila. Deyn pohotově vyskočil na nohy. Začal nadávat. Sotva se dostal na nohy Alex ho zase položila na zem.
" Je mi jedno, že tě mám chránit! Nenechám se mlátit do holky!" Zařval na ni a začal se po ní sápat. " Mám pro tebe jednu novinku ty náfuko. Kdyby nebylo Denyho, už bych byla dávno pryč a ty by sis toho ani nevšimnul." Dala mu další ránu. Deny tohle pozoroval ze dveří. Líbilo se mu to, div se nezačal smíchy válet po zemi. " Všichni jste parchanti! Ty, Deny i Chris!" Řval ze země, celý rudý vzteky.
"Mě si urážej dle libosti! Ale Chrise ani Denyho urážet nebudeš!"
Vytáhla ho na nohy. "A jako dospělej chlap by ses měl prát a ne řvát jako malý děcko." Dodala. Deyn se napřáhnul, aby ji jednu vrazil. Ztratil rovnováhu a natáhnul se na zem před Alex. Rychle ji stáhnul za nohy k sobě na zem. Deyn využil chvilky, kdy Alex ležela na zemi. Rychle se postavil a začal se jí pošklebovat. " Nejsi o nic lepší než Chris! Jsi jen velký trdlo!" A silně do ní kopnul. " Mě se směj klidně dál, když ti to dělá radost. Ale Chrise nech být!" Procedila skrz zuby. Alex ho bez váhání položila na zem.
Deyn zůstal ležet na zemi a hlasitě lapal po dechu. Přebila ho holka! Alex se postavila na nohy. Stála křivě. Deny si byl jistý, že tohle by už stačilo. Pod židlí byl kýbl s ledovou vodou. Rychle ho vylil na Deyna. Ten vyskočil na nohy.
" Co si o sobě myslíš! Jsi hloupá husa! To že si oblékneš šaty a namaluješ ksicht neznamená že si hezká!" Deyn se podíval na Denyho. " Ani se nedivím, že nemáš kluka! S tím jak vypadáš by o tebe neměla zájem ani smrt!" Řval.
"Nic o mě nevíš! Tak po mě nemůžeš takhle hulákat!" Křikla po něm. " Myslíš si snad, že tě Chris ochrání? Máš smůlu lásko! On tu není a ani by to nedokázal! Je to největší blb! Jako Deny!" Křičel vztekle. Alex se na něho vztekle vrhla. Deyn sejmul jeden ze stolů. Stůl se pod jeho váhou a Alexinou sílou rozbil.
Alex se pomalu vydala ke dveřím. " Ty čubko!" Zařval na ni. Prudce se otočila. " Chris si s holkama jen hraje, nikdy žádnou nechtěl doopravdy!" řekl vztekle. Prudkým škubnutím ho postavila na nohy a podle ní, jedním z nejbolestivější chvatu ho dorazila.
Alex se k němu sehnula, aby zjistila jak je na tom. Byl ochromený porážkou, nic mu nebylo. Zvedla se a zamířila ven z jídelny. Deny se vydal za ní. U dveří ven se mu zadívala do očí. Jeho oči byly šťastné. " Jseš dobrá!" Usmál se na ni. " Nic si nedělej z toho co ti řekl, jsou to samý hovadiny."
"Na každém šprochu pravdy trochu." Prohlásí smutně. " To bys tvrdit neměla. Deyn nám v zemplu tvrdil, že se v Africe pěstují kozy." Usmál se. " Kam vlastně jdeš?" Zeptal se jí. "Musím jít. Teď to nebude na tebe, ty mě nemáš hlídat." Řekla a usmála se. " O tebe strach nemám, ty si poradíš." Prohlásil. " Alex dala bys mi na tebe číslo? Abych ti třeba mohl zavolat."
"Jo, je fajn mít spojení i s někým venku. Mé číslo je …" Deny si ho uložil do mobilu. " Díky. Jsi strašně suprová holka!" Prohlásil. Obejmula ho kolem krku. " Díky. Tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl." Zašeptala mu do ucha. " Mě se zase ještě nikdo nezastal. Díky." Alex ho políbila na tvář a pustila se ho. Naposledy si ho prohlédla a otevřela dveře ven. Deny jí nebránil. " Alex a co tvoje věci?"
"Batoh! Musím se pro něj vrátit!" Rychle se vydala do Chrisova pokoje. Deyn se zatím začal vzpamatovávat. " Do hajzlu." Postavil se na nohy. Přeprala mě holka! Vydal se po schodech nahoru. " Kde jsi!" Řval cestou.
Alex si vzala baťoh. Ještě Denyho obejmula "Měj se tu hezky. A braň se." Dala mu pusu na tvář a otevřela oko. Vyskočila na hromadu dřeva. Deny ji pozoroval. Ani se nestihnul rozloučit. Do pokoje vtrhnul Deyn. Deny mu věnoval úšklebek. " Vítej mezi asistenty." S myšlenkou na Alex se vydal uklidit dolů do jídelny. Deyn se málem vzteky propad do země.
První však zamířil k telefonu. Vytočil strýčkovo číslo. " Strejdo? Nevěřil bys mi co se tu stalo…" Řekl klidně. " Ona ti utekla!" Ozvalo se zděšeně z druhé strany. " Mě ne, ale Deynovi…Každopádně jsem ti chtěl říct, že se o ni bát nemusíš. Ta holka má výcvik jako naši nejlepší agenti…" Opáčil. " Co se tam stalo?" Zeptal se Steve. Deny se usmál.
" Deyn chytil rapla. Ale Alex nic není…" " A kde je teď?" Zajímal se Steve. Deny pokrčil ramena, což jeho strýc neviděl. " To bych taky rád věděl." Přiznal po pravdě. " No to je výborné!" Vyprsknul Steve.

" Oba se sbalte! Jedete domů!" Zavěsil. Deny si prohlédnul sluchátko. " No to trvalo! Už se nemůžu dočkat!" Prohlásil s úsměvem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama