Na dně a ještě níž (9) - Cameron Estelwood

26. července 2013 v 15:40 | Luci |  Na dně a ještě níž

"Jacku! Párty!" vzbudí ho výkřik ode dveří. Nezamykal jsem se náhodou? Napadne ho, když zvedne hlavu. Ve dveřích stojí Mellisa se svými kamarádkami. Všechny už v sobě mají pořádnou dávku alkoholu a sotva stojí. "Tak ať! Není mi dobře, chci spát. Jděte pryč!" zasyčí na ně Jack a zase hlavu položí na polštář. Tyhle jsou mu vážně ukradené. "Ale ale, chlapeček nechce poslouchat? Zasloužíš si pořádný trest!" zavelí Mellisa vesele a hrne se k němu. Když mu nehty zaryje do nezakryté rány na zádech, jenom zoufale zaúpí. "Už budeš hodný? Nebo mě budeš dál ztrapňovat?" zasyčí mu do ucha. Jack jen zatne pěsti, ale už neodporuje. Ta bolest za to nestojí.

"Tak co mládeži, už jste schopni zabíjet a pracovat pro mě?" zeptá se šéf sourozenců krčících se mu před stolem. Ti ho jen potichu pozorují. Ani jeden nemá chuť zabít někoho jiného. Krutý půlroční výcvik je ovšem naučil, že nemají jinou možnost. "No, když nemluvíte, tak aspoň zabijete." Zavrčí a hodí před Natali nějakou složku. Ta ji rozklepanými prsty otevře a málem se jí zastaví srdce. Ten muž je přece…

"Zahrajeme si soukromou flašku!" prohlásí Mellisa a její kamarádka zavře dveře. Jack je zamračeně pozoruje. Společnost těchto tří dam je mu krajně nepříjemná. "Copak? Snad nejsi nějaká bábovka!" řekne se smíchem Karen, jedna z Mellisiných kamarádek. "Bábovka on není, jen se koukni!" řekne Mellisa se smíchem a pyšně ukazuje Jackovi svaly. On ji nechá. Zatím je tohle ještě dobré… Jen se bojí, co přijde. "To jo, ale jinak je hroznej! Určitě ani neumí líbat." Řekne se smíchem druhá Mellisina družka, Justine. "Je to takovej boban malej, si ho zkus." Řekne Mellisa se smíchem a postrčí k ní Jacka. Justine se k němu ochotně přitiskne, Jack ji ale ne zrovna šetrně odstrčí. "myslím, že to by stačilo." Zasyčí na ně.


"To je přece…" zašeptá Jack, který jí nakukuje přes rameno. "Cameron Estelwood." dokončí za něj šéf. "Je to váš první cíl. Nezapomeňte, žádné stopy, žádní svědci a hlavně čistá práce. Nemazlete se s ním, od toho tu nejste." Utrousí šéf a pozoruje jejich bledé tváře. Moc dobře ví, že je to otec jednoho jejich bývalého spolužáka, u kterého strávili nejedno odpoledne. "To nemůžeme udělat." odmítne Jack pohotově a složku odstrčí. U hlavy se mu objeví hlaveň a člen ostrahy odjistí. Šéf se na něj vesele usměje. "Myslíš si, že ti dávám na výběr? Pošlu s vámi někoho, kdo na vás dohlédne. Ještě vám nedůvěřuji, určitě byste někam zdrhli." zavrčí šéf. "Pane? Nebylo by jednodušší nechat tu jednoho jako rukojmí? Stejně je to práce jen pro jednoho a ten druhý nám aspoň pomůže." navrhne muž držící zbraň u Jackovi hlavy. Šéf souhlasně přikývne a měří si sourozence pohledem. Zvažuje, komu tento úkol svěří.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terez <3 Terez <3 | Web | 27. července 2013 v 19:38 | Reagovat

Konečně další díl :-) Melissa je s prominutím pěkná p*ča a ty její kamarádky taky -_- :-D

2 Katee Katee | Web | 5. října 2013 v 14:44 | Reagovat

Chudák Jack a Natali, mají hrozný život.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama