Život bez hranic (19) Telefonát

2. července 2013 v 12:48 | Pett |  Život bez hranic


Anderson vytočil číslo, které dostal od dívky z telefonní budky. " Prosím." Ozvalo se ze sluchátka po chvíli. " Tady Anderson. Mluvím se slečnou Alex?" Zeptal se. "Jo, to jsem já." Prohlásí dívka na druhé straně.
" Slečno můžete mi říct kde jste!" Byl dost nervózní. "Jo, tak to vám říct výjimečně můžu. Jsem kousek od té vaší úžasné ochrany!" Křikne na něj. " Než jste mi kohokoliv přidělil, byla jsem sice v nebezpečí ale psychicky jsem to dávala. Teď? Teď ani to ne!" křikne na něj, i když za nic nemůže.
" Koho vám přidělili?" Zeptal se nechápavě. "Au!" Vykřikla do telefonu. "To by jste měl vědět vy, koho mi to posíláte." Řekne vyčítavě. " Moc se omlouvám za to, co se tam stalo." Vzpomněl si na telefonát s Denym. " Doufám, že vám Deyn nějak fyzicky neublížil?"
"Žiju." Prohlásí do telefonu. " Zůstaňte kde jste a já vám tam hned někoho pošlu." Znělo to spíš jako rozkaz. " Za prvé to nejde, protože se celkem rychle pohybuju směrem dolů. A za druhé, už nechci riskovat to, co se mi stalo teď. Něco takového jsme nikdy nezažila…" Řekla smutně.
" Slečno jste hledaná. Každý grázl by vás rád našel, zvlášť za ty prachy, co by mohl potom vymáhat po vašich rodičích!" Upozornil ji. "Co naděláte. Život je krutej." Prohlásí. "Au…" Zaskučí do telefonu.
" Do deseti minut tak bude jedna z našich helikoptér. Počkejte na ni a pilot vás zaveze domů." Oznámil jí s klidem v hlase. "Nic takového vás nesmí ani napadnout!" Křikla panicky a zavěsila. " Slečno?" Odpovídalo mu jen pípání.
Steve se posadil na křeslo. Nikdy se mu při výcviku nováčků nestalo něco podobného jako teď. Kdo je vůbec ta Alex? Ptal se sám sebe. Vytáhnul svůj nový notebook a začal hledat nějaké informace o záhadné Alex.
Po pár minutách našel fotku Alex. Tuhle fotku jsem už někde viděl… No jistě Michael ji měl na notebooku…Ale proč ji má na notebooku? Hledal dál. Našel fotku Alex ještě s nějakou brunetou. A kdo je sakra tohle?
Na jedné z webových stránek ho zaujal článek novin. Zmizela dcera milionáře. Nikdo o tom nechce mluvit. Po kliknutí se zobrazili nějaké informace o ní a její fotka. Věk, výška, váha…Naposledy viděna v malém městečku na východu Alp. Nic víc.

Ani v databázi pohřešovaných nic nenašel. Zkrátka jako by neexistovala, nebo její dokumenty někdo vymazal!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama