Život bez hranic (24) Proč nám štěstí nepřeje? - 2. část

16. července 2013 v 19:43 | Pett |  Život bez hranic

Alex natáhla ruce dozadu a Denyho obejmula. Obejmula jsi mě, ale zkus prosím říct, kdo jsem. " Hádej." Deny se pokusil zmutovat svůj hlas.
"Julie nejsi, Chris asi těžko. Deny…" Přemýšlela. A zase Chris! Pustila se ho a podtočila se. Než se podívala, znovu ho objala. Pustila se ho a o krok ustoupila. Deny se na ni usmál. " Velké stěhování. Máme tělák." Ani se na něho nepodívala. " Já jsem Luccy nic neřekl!" Bránil se Deny. " A co teda znamenala ta její věta, když si jí nic neřekl."
" Luccy nic neví." Ozvalo se za dvojicí. " Chce z tebe jen dostat nějaké informace a tohle je její metoda…" Prohodila kolemjdoucí Julie. Deny stále sledoval Alex. Zvedla hlavu a pevně Denyho objala. "Promiň, že jsem ti nevěřila…" Zašeptala mu do ucha a upřeně se mu dívala do očí. " Doufám, že mi už věříš…"
Někdo ji zatáhnul zezadu za podprsenku. K jejímu štěstí, přes silnou vrstvu oblečení se rozepnout ji nepodařilo. Alex Denyho pustila a prudce se otočila. Deyn! Deny vypadal, jako sopka před vybuchnutím. Byl celý rudý, ale místo lávy ze sebe chrlil nadávky.
"Deny." Řekla sladce. Deny ještě chvíli nadával, pak se ale na dívku, co se mu dívala do očí podíval. " Zaslouží si dostat, přes tu nevymáchanou hubu!" Deyn se záludně usmíval. "Nech ho být…" Zašeptala. Deny se na ni uraženě podíval. Proč se od něho necháš stále ponižovat! Měla by ses bránit, jako na chatě! Nebo to udělám za tebe…
Deyn se přestal usmívat. " No jo holubičky! Uvidíme se v tělocvičně." Otočil se na patě a mířil pryč. Deny by mu nejraději skočil na záda. Deny pomalu šel dopředu. Tělocvik…

Deny zamířil do pánských šaten a o Alex se víc nestaral. Však před tělocvičnou se spolu potkali a spolu došli až dovnitř. Tam už bylo připravené nějaké nářadí a skoro všude po podlaze ležely žíněnky. Anderson žáky rozdělil do skupinek po čtyřech. " Deny." Luccy se na něho usmála. Vedle ní stála Julie, netvářila se nějak moc šťastně. Obě stály u můstku.
Deny se na ni nešťastně otočil. " Jsme spolu ve skupince." Usmála se na něho i na Ami. Ami se usmála. Deny Ami zatahal za rukáv. Zatím však pozoroval Julii, která ukázala dokonalý skok přes kozu. " Pojď." Pobídnul zamyšlenou dívku. Ami šla hned za Julii. Luccy se postavila vedle Denyho a začala do něho něco hustit. " Pche!" Odsekla Julie a pozorovala Luccy. Jak jen může…Deny odmítnul přes kozu skákat a proto čekal na výměnu. Luccy i Julii znovu předvedly krásný skok.
Deyn vše pozoroval z vedlejší žíněnky. Hbitě vyskočil na nohy. Ami vyběhla. Její skok překazila Deynova noha. Nastrčil jí ji když běžela kolem něho. Ami narazila do kozy a spadla na zem. Koza se zakymácela a svalila se kousek od ní. K dívce doběhnul učitel. Deny se vydal proti Deynovi. Anderson je však zastavil a každého poslal na opačnou stranu tělocvičny, teď bylo hlavní co je s Ami. " Ami co ti je?" Začal s ní třást, jako s pytlem brambor. " Nic mi není!" vyskočila na nohy, ale hlava se jí zatočila a ona spadla na zem.
Všichni se nad dívkou skláněli. Julie si k ní klekla. Společně s učitelem, ji začali prohlížet. Po nějaké době se učitel postavil a podíval na hodinky. " Dnes vám polední hodina odpadá. Běžte do šaten a hurá domů!" Pobídnul je.
Chris, Michale, Chloe, Katie, Luccy a Julie si do tělocvičny přinesli nějaké věci. Je čekala nejméně hodina tvrdého tréninku. Julie se na Chrise usmála. " Můžu se napít? Já svoje pití vypila!" Chris se na ni usmál a přikývnul. Julie zalovila v jeho tašce. Z ni vypadla fotka Alex, kterou nechala Chrisovi. Julie si ji prohlédla. Chris po ní šáhnul, ale Julie byla rychlejší. " Říkal jsi, že mezi vámi nic nebylo, tak proč máš její fotku?" zeptala se. Chris zavrtěl hlavou. " To nic není." Vytrhnul jí fotku z ruky. " Lžeš!"
Luccy, Chloe, Katie a Michael. Nastražili uši a seskupili se kolem Julie a Chrise. " Nikdy jsem ti neměla věřit!" Chris se po ní natáhnul, ale ona se mu prudkým pohybem vyškubla. " Nešahej na mě!" Sykla zle. Posadila se na zem a zády se opřela o zeď.
Luccy se posadila vedle ní. Sledovala Andersona, jak dává chrisovi a Michaelovi instrukce. " To bude dobré…" Usmála se na ni. Julie schovala tvář do dlaní. " Díky…nech mě prosím samotnou…" Zaškemrala. Luccy se posadila naproti Chloe a Katie, sledovala cvičný boj.
Deny se skláněl nad Ami, která právě pomalu otevřela oči.
" Deny." Zašeptala. " Jsem tady." Usmál se na ni. Ami se pomalu posadila. Chloe, Katie a Luccy něco řešily. Julie seděla naproti nim, ale na opačné straně tělocvičny. Pozorovala boj. Chris a Michael se prali jako o život. " Chrisi záda! Michaele co ta ruka!" Křičel na ně Anderson.
Michael toho měl už dost. " Tak nám ukažte, jak to má být!" V tu chvíli dostal ránu od Chrise. " Sorry." Zašklebil se. " Luccy!" Dívka neochotně nastoupila a připravila se na boj s učitelem. Luccy se držela na nohách dost dlouho. Měla nějaké kurzy a učitel jí nechtěl příliš praštit o zem. Nakonec ji zasáhnul a Luccy skončila na zemi.
" Výborně!" pochválil dívčin výkon. " Udělejte si dvojice." Přikázal jim a šel za Ami. " Jak ti je?" Prohlédnul si ji. " Je mi fajn." Postavila se na nohy. " To je dobře. Odpočin si a za chvíli ukážeš, co umíš." Prohlásil jako by nic.
" To by stačilo. " Boj ustal. " Teď nám něco ukáže Ami." Čekal, pokud vstane. " A s kým budu bojovat?" Zeptala se Ami a postavila se na nohy. " Budu opatrný." Usmál se na ni učitel. "Nemusíte. Tak bych se nic nenaučila. Budu dávat pozor." Připravila se do bojové pozice. Anderson ji prudce praštil do břicha. Uhnula. Smála se a v tu chvíli jí podkopnul nohy a Ami spadla na zem. Ami vyskočila na nohy a zaútočila nohou. Její nohu na poslední chvíli chytil. Dívka se mu prudce vyškubla a stála naproti němu.
Anderson se rozhodnul ji nešetřit. Využil prudkou ránu, ale v poslední chvíli uhnula. Oplatila mu to další ránou a Anderson skončil na zemi. Prudce vykopnul nohou a Ami seděla vedle něho, on rychle vyskočil na nohy a čekal na ni. Ami použila nějakou dvojici chvatů, před kterou Anderson bez problému uhnul. Ohnal se po ní. Marně.
Jeho útok opětovala. Naštěstí se jí vyhnul. Neohrabaně se po ní ohnal. Nic. Další chvat ho opravdu skolil k zemi. Anderson koukal na Ami. Trvalo mu, než se probral. Vyškrábal se na nohy. " Jsi dobrá!" Natáhnul k ní ruku, aby ji pogratuloval. Ami mu nevěřícně potřásla rukou. . " Já? Ani moc ne…"
" To je pro dnešek všechno." Oznámil Anderson a pustil Aminu ruku. " Zítra budeme v nové tělocvičně. Dejte si sprchu a domu." Požádal svoje obecenstvo. Všichni se pomalu začali rozcházet.
Deny počkal na Ami před šatnami a spolu pak zašli domů, kde si nechali věci a vyrazili nakupovat do města.

Večer.
" Alex mohu s tebou mluvit?" Zeptal se učitel dívky, která zrovna přišla. " Jo." Řekla prostě. Zašli do obýváku. Pokynul jí, aby se posadila na gauč a sám se posadil do křesla. " Kdo jsi?" Zeptal se klidně. "To přece není podstatné." Řekla. " Ale je!"
"Můžu si prosím zavolat?" Zeptala se. " Můžeš, ale až mi řekneš, kdo jsi!" Řekl tvrdě. " Až si zavolám, řeknu vám všechno, co budete chtít." Řekla. Anderson nesouhlasně zavrtěl hlavou. " To v žádném případě! Řekneš mi to hned!" Postavil se nad ni. " A co kdybych si zavolala tady, v této místnosti?" Napadlo ji. " Nehraj si semnou holčičko!" Řekl výhružně. " Neznám normálního člověka, který by nosil plný batoh zbraní." Sykl.
Dívka se přikrčila. " Jsem Alex, pamatujete?" Řekla. Anderson by pohledem zabíjel. " A dál!" Křikl. "Proč to potřebujete vědět!" Křikla na něho odvážně. To učitele víc rozzuřilo. " Pro koho pracuješ!" Zařval na ni. "Jmenuju se Alex Marleová." Řekla. "A teď si teda můžu jít zavolat. Řekl jste to." Prohlásila a postavila se. " Chci mluvit s tvojím nadřízeným!"
"Jako s mojí mámou? Já totiž o nikom jiném nevím, máma je můj nejbližší rodiný nadřízený." Řekne a obejde ho. Zamíří ke dveřím, za kterýma stála Lexi. " Nemluvím o rodiném nadřízeném, já chci mluvit s tím, pro koho pracuješ!" Zakřičel. Lexi si pohrávala s házecím nožem. " Nekřičte po mě! Nedržíte slovo!" Křičela Alex. " Řekni mi pro koho pracuješ a mužeš si zavolat." Prohlásil. Lexi ji chtěla mučit, ale podle učitele to je až příliš. " Jen mi řekni pro koho pracuješ a nic se ti nestane."
"Vy patříte k nim?" Zeptala se ho a otočila se k němu. " Poslední šance a potom je to na tobě…" Podíval se na Lexi. Neodpovídala, jen svůj pohled stočila k zemi. " Máme tvoji kamarádku." Řekla Lexi potichu a zamávala fotkou z internetu.
"Co jste jí udělali!!!" Křiknula a vytrhnula jí fotku z ruky. Lexi se usmála. " Nic moc…jen no, to je jedno…řekni nám to, co chceme a nemusíš se o ni ani o sebe bát." Řekla klidně. " Nic nevím. A ona taky ne!" Křikla. Podlomili se jí nohy a začala brečet. Lexi k ní natočila nůž. " Ten kontakt." Prohlásila klidně. " Žádný není."
Lexi došla až k ní. Chytila ji za ruku, ze stolu vzala svíčku. Na ruku ji lila horký vosk. " Není mi to dvakrát příjemné, tak řekni pravdu…" Zašeptala. Zavrtěla hlavou. " Deny zbav se té druhé!" Křikla Lexi na kluka, co stál ve dveřích. " Alex prosím…" Zaškemral. "…řekni jim to…" S bolestí v očích se na něho podívala. Nic. Neodpovídala.
Deny odešel pryč. " Jak chceš." Lexi jí stáhla paruku. Chytila ji za vlasy a dotáhla ji do koupelny. Vana byla plná vody. Lexi ji bez váhání ponořila hlavu pod vodu a počítala do šedesáti. Pak ji vynořila.
" No?" ticho. " Tak nadechnout a pod hladinu." Řekla sladce a potopila jí hlavu. Vynořila ji a svázala ruce. " To číslo."
Lexi šáhla pod umyvadlo. " Víš, na co jsou tyhle kleště?" Ukázala jí. Alex na ně s hrůzou pohlédla. " Ty jsou na trhání nehtů. Chceš si je vyzkoušet?" Klekla si k ní. Zavřela oči. Lexi chytila její ruku. Nakonec ji pustila a šáhla jí do kapsy pro mobil. Začala v něm hledat. " Co kdyby se do toho zapojila i tvoje rodina? Tvůj křik pro ně…" Nic neodpovídala. " Jak chceš…" vytočila číslo. " Haló tady Lexi. Mám vaši dceru." Řekla ledovým hlasem. Usmála se a telefon hodila do vany.
" Jdeme dál. Jak vidím, chceš poznat naši mučírnu zblíska."
" Zlato?" Zavolala na chodbu. Steve přitáhnul do koupelny dvě bedny. " Moji kamarádi." Z jedné krabice vytáhla sklípkana a dala jí ho na hlavu. " Lexi počkej!" Ve dveřích stál zoufalý Deny. " Našel jsem mobil…" Podíval se na Alex. "…ale je vybitej…." Lexi se postavila. Deny nejistě vešel do koupelny a podal jí ho. " Sedni si!" Poručila mu. Deny se posadil vedle Alex. Lexi vyšla ven, ale u dveří stál Steve.
" Alex… řekni jim to…nechci, aby tě mučili…" Zašeptal Deny. Otočila se na něho, v očích měla slzy. "Zabil jsi moji nejlepší kamarádku! Ty už mě o nic nepros…" Obrátila pohled k zemi. Deny jí na krk zapnul řetízek. " První věc. Na Chrise není spolehnutí a druhá. Nikdy jsem nikoho nezabil! To je jedna z metod mučení! Lexi ji má ráda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama