Život bez hranic (27) Stačí tak málo!

17. července 2013 v 19:54 | Pett |  Život bez hranic

Chris uslyšel Julii křik. Nemyslel! Vyběhl za ní. Julie seděla před vchodovými dveřmi a třepala se. Před jí stál Michael a mířil na ni pistolí. " Věděl jsem to! Všechno to bylo jen nahrané!" Zakřičel na oba. Chris pomohl postavit se Julii na nohy a stoupnul si ochranářsky před ni. " Ji z toho vynechej. Nemá s tím nic společného. To přece jí jsem zabil třídní." Řekl Chris opovrženě.
Michael se zamračil. " A nezapomínej na Willa!" Sykl zle. Julie se probrala z transu. " Co je s ním!" Vykřikla se strachem v hlase. Michael zavrtěl hlavou. Nebylo lehké to říct. " Je mrtvý! Chris ho zabil." Stále mířil na Chrise zbraní. Julie nevěřícně zavrtěla hlavou.
" Zabil ho Chris! Šel jsem kolem a chtěl jsem se podívat jak ti je. Z okna lezl on! Uvnitř jsem našel tvého bratra. Kolem krku měl lano, jako Klentonová!" Dodal pomalu. Julie zavrtěla hlavou. Ne, Willa ne! Prosím! " Nikdy jsem nikoho nezabil!" Bránil se Chris.
Michael se na něho zle podíval. " Nelží! Tak proč jsi lezl ven jejím oknem a stále sem ohlížel, jestli tě nikdo neviděl!" Zařval na něho. " Byl jsem pro její deník!" Křiknul na něho.
Julie si utřela slzy. Je možné, aby byl Chris takový? Proč na světě stále někdo umírá! Wille…Proč se všechno zlé děje v mojem okolí! A hlavně proč mým blízkým! Hlavu schovala do dlaní. Komu mál teď věřit?
Michaelovi došla trpělivost. " Skončí mě to!" Pistol namířil na Chrisovu hlavu. Julie zavrtěla hlavou. Už jsem ztratila hodně věcí! Mami, tati, Antonio…mám vás ráda….odpusťte mi to! Skočila mezi Michaela a Chrise.
Ozvala se střelba. Před domem prudce zabrzdilo auto.
" Michaele!" Slyšela učitelův hlas. Chrisovi ruce ji pevně objali. " Julie! Co si to udělala!" Šeptal ji do ucha. Julii stále čekala nějakou bolest. Nic. Čekala jsem, že to bude bolet, ale pokuď je smrt taková…tak ráda umřu pro někoho jako je Chris! " Miluju tě." Špitla Julie a pevně se k Chrisovi přitiskla. Pevně stiskla oči. Sice necítila žádnou bolest, ale slzy jí tekly.
" Julie!" Slyšela Willův hlas. Otevřela oči. Stále byla v Chrisově objetí. Pomalu otočila hlavu za hlasem. Will vystoupil z auta a běžel k ní. Odsunul Steva a Michaela a pevně ji objal. " To žiješ!" Pustila Chrise a pevně ho objala. Will ji od sebe odsunul a pořádně si ji prohlédnul. Ani škrábnutí, že by se netrefil? Přitisknul ji k sobě, ale díval se na Michael.
Ten se vítězoslavně usmíval. Chris nechápavě zavrtěl hlavou.
" Já to nechápu." Prohlédl si Julie a potom Michaela. Tělocvikář vypadal je sebou praští na chodník. Michael se usmál. " Zkouška." Podíval se na učitele. Ten přikývnul. " Jak si na to přišel?" Zeptal se Michaela.
" Jednoduše. Prošli jsme celou školu, ale nikdo nikde. Myslel jsem si, že ta elektrika vyskočila v celém bloku. Bydlím vedle školy a tak sem se na to ptal mamky. Ta však tvrdila, že elektrika nevyskočila a tak mě napadlo, že ve škole musel být ještě někdo." Prohlédl si udivené obecenstvo a pokračoval. " Na tu hádku jsem vám fakt skočil! Šel jsem od kamaráda a řekl jsem si, že se na tede podívám. Chtěl jsem vědět jak ti je. Svítilo se dole a z okna v horním patře lezl Chris. Počkal jsem, až byl pryč a pak jsem zvonil. Nikdo neotvíral, tak jsem dovnitř vlezl oknem. Dveře byly otevřené. Will ležel v obýváku na zemi. Kolem krku měl provaz. Zvláštní bylo, že nikde nebyla žádná známka po boji. Tak jsem si dal dvě a dvě dohromady a došlo mi, že je to zkouška." Dokončil svůj monolog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terez <3 Terez <3 | Web | 18. července 2013 v 1:10 | Reagovat

Páni! :O Na malou chvíli jsem si myslela že je Chris zabil, ale jsem ráda že ne o_O :-D Chrise mám hrozně ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama