LWB - Chlapci jsou chlapci

5. září 2013 v 14:14 | Pett |  Life without borders
"Sakra Chrisi měls nakoupit!" Zasyčel jsem na něj do obýváku. Zas ležel u nějaké pitomé hry a v celém domě už nebylo co jíst. Jen něco zabručel. Nejspíš ani nepostřehl, co jsem mu něco řekl. Z baťohu, co ležel na chodbě, jsem si vzal peněženku a vyšel jsem ven. Bylo fakt krásně. Pomalu jsem se šoural k obchodu a užíval si sluníčka. Koupil jsem nějaký pečivo, mlíko a máslo, sýry, šunky a další potraviny. Na Chrise prostě není spolehnutí. Tohle si už musím konečně zapamatovat, co mě to jen napadlo! Bydlet s ním! Asi jsem byl pěkně na mol, nebo mi něco nasypal do pití, abych svolil.

Rychle jsem zaplatil pokladní, která se na mě usmívala, jako by na mě měla zálusk. Trochu mě to děsilo, mohlo jí být asi 50. Vůbec se mi nechce domů. Mohl bych skočit za Katie, změnil jsem prudce směr, až jsem srazil nějakou holku, co šla za mnou. "Sorry, vážně jsem nechtěl." Nabídnul jsem jí ruku a vytáhnul ji na nohy. Pak jsem se sehnul pro její tašku, co ležela na zemi. Věci byly rozsypané všude kolem po zemi. Oba jsme je začali sbírat. Můj pohled zaujala fotka. Byli jsme na ni všichni. Já, Chris, Chloe, Katie, Luccy, i Julie. Odkud ji sakra má? Napadlo mě hned.


"Vrať mi ji." Brblala a natahovala se po ní. Ten hlas mi zněl povědomě. Přitáhnul jsem ji k sobě a pěvně objal. Nebránila se, takže jsem se nespletl. "Mysleli jsme, že tě Diana dostala." Odtáhnul jsem ji od sebe, abych si ji mohl prohlédnout. "Julie ses ok?" Prohlížel jsem si ji od hlavy k patě. "Nic mi není." Sykne dost nepřátelsky. "Dneska v osm na školní zahradě." Dodala pak a odešla bez rozloučení i dalšího vysvětlení. Chtěl jsem ji zastavit a zeptat se jí, co to má znamenat, ale nohy mi zarostly do země. Zmizela tak rychle, jako se tady objevila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama