This or this?

29. listopadu 2013 v 19:26 | Pett

This or this?

Ahoj rozhodla jsem se pro vás napsat příběh ve kterém budete i vy! Chcete se toho zůčastnit? Stačí jen vyplňit přihlášku níž :)

Přihláška:
Jméno postavy
Věk
Jak vypadá
Povaha
Miluju
Nesnáším
Rodina
Cokoliv dalšího vás napadne :)

Aby se neřeklo tak se hlási, takže mě v tom nenechte samotnou :D
Cassie Smith (17)
Povaha: Jsem veselá kopa, mám ráda zábavu všeho druhu. Trošku šílená a švihlá, ale to ke mě prostě patří. Mám dokonce své oblíbené slovíčka jako allons-y nebo molto bene, to mám z toho, že často koukám na televizi...Jsem pro každou špatnot a občas nevím, kdy být potichu :D
Miluju:Jednoznačně vlky, brácha říká, že sem jimi posedlá, ale pro mě jsou symbolem dokonalosti
Nesnáším: Jsem velmi míru milovný člověk, ale dokážu se taky pěkně vztekat a to urážima nenávidím všechno živé kolem mě :p
Rodina: S mámou, která je rozvedená a mladším bráchou Samem bydlíme na předměstní, doprava je tu nic moc, ale miluju ten klid kolem. Máme pamej patrovej domek se zahrádkou, zbožňuju zahradničení. V létě si tu vždy roztáhnu deku a jen tak lelkuju.
Cíle: Jsem trochu samotář a tak bych si přála najít si nejlepší kamarádku, která by stála při mě.
Motto: Žiješ jen jednou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luci Luci | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 14:13 | Reagovat

Jméno: Matt Brown
Věk: 18
Jak vypadá: Vysoký okolo 180 cm, světle hnědé vlasy a sympatické hnědé oči. Často se usmívá. Nosí většinou košile s jeanami nebo tričko s ulítlým nápisem. Má vypracovanou postavu, ale nikomu svou krásnou hruď neukazuje. Je považován za jednoho z nejvíc sexy kluků na škole.

Povaha: Rád vtipkuje a nenechá se rozhodit. Když o něco stojí, nenechá si to vymluvit a jde si tvrdě za svým. Žádný problém pro něj není nepřekonatelný a pro strach má uděláno. Je ale i velmi tajemný a ani jeho přátelé nedokáží říct, že ho dobře znají. Je ochotný komukoliv pomoct a věří v pravou lásku, kterou se mu zatím nepodařilo najít.

Miluje: Všechny možný sporty - hlavně zimní, v kterých je doslova mistr. Má rád školní akce a nejraději tráví odpoledne buď s přáteli nebo u filmu.

Nenávidí: Násilí na ženách a zvířatech. Taky nemá rád, když ho někdo do něčeho nutí. Nenávidí plavání a cokoliv, u čeho si musí sundat tričko - ale nikdo neví proč, protože jeho hruď je tajemná jako hrad v Karpatech. (všichni si myslí, že tam má nějaké tetování, za které se stydí). Nepije alkohol a nerad chodí na party, na které je ale pokaždé pozván jako čestný host. Nemá rád holky, které se nabízí a nejraději by mu hned vlezli do postele.

Rodina: Žije s mámou i tátou ve velké vile blízko centra města. Nikdo neví, jestli má, nebo nemá sourozence, ale žije se svým zlatým retrieverem El kterou nade všechno miluje, i když ji má teprve měsíc (je to ještě štěně)

Něco dalšího: Matt měl s rodiči autonehodu když mu bylo 10 - napálil do jejich auta opilý řidič. Jeho malá 3letá setra Becky na místě zemřela a on skončil se zjizvenou hrudí - proto odmítá svléct tričko - hodně se za to stydí, i když to není jeho vina. Jeho rodiče jsou poměrně bohatí, ale Matt se penězi  rozhodně nechlubí.
PS: kdybych na něco zapomněla nebo tě napadlo něco, co bys potřebovala vědět nebo s čím pomoct, písni :D

2 Sarumann Sarumann | Web | 30. listopadu 2013 v 15:55 | Reagovat

To se mi líbí :)
jméno postavy: Lash Seneko
věk: 19 let
vzhled: Mladík, s kamennou tváří a vyšší postavou. Není ani vyhublý nebo tlustý, spíše něco mezi a svaly se ukazují atk akorát na bicepsu a tricepsu. Havraní, černé vlasy, bez ofiny, vzadu krátké, ale na temeni hlavy stojící do špičky a místami lehce stočené do stran. V levém uchu pecková naušnice z chirurgické oceli, stejně jako hodinky na levé ruce a náramek n pravé ruce. Oční deformace- Pravé oko zelené a levé hnědé. Nos do špičky a tenká, tmavá ústa. To vše na špičatějším obličeji. Brada se mu navíc lehce dělí an dvě, ale je to nepatrné.
Převážný styl je, tričko s dlouhým rukávem (bílý nebo černý) a na to flanelová, kostkovaná košile, s ohnutými rukávy, rozepnutá. na krku má provázek z černé kůže, s přívěskem v podobě většího, oválného kamene, zbarvený do zelena.
povaha: Na tváři vždy výraz bez pocitu, ale velký rváč a nervák. Sebemenší prkotina ho vyprovokuje a nebojí se prát. Dost často je někde s přáteli, i když je to spíše samotář, co je jednou az čas rád středem společnosti. Často používá ironii se sarkazmem, ale i to s mírou, rád dělá problémy a nepříjemnosti starším.
miluje: volnost, hru na kytaru (eletrickou i normální), jednou za čas udělat něco proti pravidlům.
nesnáší: svého nevlastního otce
Rodina: Jeho matka se podruhé vdala za muže (Marcus), kterého lash nesnáší, pro jeho arogantní chování, vůči němu. mladší sestra Cataline. Lashův otec pochází z Mexica a tam zůstal žít, potom co se jeho matka s ním rozvedla a děti si vzala sebou. Žijí v centru města, v bytě, kde je to pro 4 lidi podle Lashe malé, ale podle ostatních dostačující.

3 Amy Amy | 1. prosince 2013 v 10:52 | Reagovat

Jméno: Amy Swan

Věk: skoro 18

Povaha: Amy je celkem nedůvěřivá a to co podle ní není potvrzene tomu jen těžko věří. Je veselá a vtipná. Nemá ráda násilí. Má strach z hmyzu. Žije jen se svým tátou v centru města. Máma jí asi před rokem umřela. Těško se z toho vzpamatovávala ale těď už je celkem OK

Vzhled: Je přirozená, normální holka s velkýma modrýma očima a krásným úsměvem. Nerada se moc maluje - stačí jí makeup, lůj a řesenka. Má dlouhé světlehnědé vlasy na které jí nikdi nesmí šáhnout.

Miluji: Hudbu, Popcorn, Své přátele, nedí ji nějaká za pořádná party, žvejkačky, baseball a lezení po skalách.

Nenávidí: Násilí, doktory, tmu...

Rodina: Žije jen se svým tátou a 26letý bratr Jason se od nich před 5 lety odstěhoval. Je to troch podivín ale taky pořádnej showman - to na něm Amy nemá ráda. Její máma umřela ale její táta o tom nered mluví.

4 Minnie Minnie | E-mail | Web | 1. prosince 2013 v 12:04 | Reagovat

Neobjevil se mi tu komentář... :/ No nic, jdu pst znova:
Jméno: Emma Crane
Věk: 17,5 roku :))
Povaha: Je tichá, ve škole je jako šedá myška. Nesnáší sešlosti lidí a celkově lidi ve škole moc v oblibě nemá, taky že jí téměř nikdo nezná. Nemá moc kamarádů. Uvnitř je ale velmi romantická a přátelská. Je samostatná a nedůvěřivá.
Vzhled: Je to štíhlá středně vysoká dívka s tmavě hnědými dlouhými vlasy, které nosí nejčastěji v zajímavém copu. Má modrošedé oči.
Miluje: Les, zvířata a svého bratra Jakea (ale jako tou sourozeneckou láskou :D), dál také četbu.
Nenávidí: Svého otce, se kterým žije, namyšlené lidi.
Rodina: Žije se svým otcem, který jí mlátí a proto utíká na chalupu ke svému bratrovi Jakeovi (26), který ji má moc rád a udělal by pro ni vše.
Další: Má moc ráda meruňkovou barvu a ráda nosí moderní oblečení, na které jí dá otec peníze, když má teda zrovna dobrou náladu.

Snad se to moc nelišilo od toho prvního :D

5 Nekra Nekra | 11. prosince 2013 v 13:11 | Reagovat

Ahoj
Účast si rozmýšlím, to u s kroužkem mne fakt píchlo do očí :o. A taky mám doplňující otázky:

1) Kdy příběh začne? (Očekávaná odpověď "X.Y.20ZW" nebo "Až tu bude N postav".)
2) Jak bude příběh dlouhý? (Tím myslím nejen dobu, po kterou bude vydáván, ale i přibližnou délku jednoho dílu. Osobně mám nejradši "nekonečné" příběhy, protože se u nich vždycky můžu těšit na další pokračování.)
3) Pokud vymyslím nějakou postavu, budu moci během příběhu nějak ovlivnit její činnost? (I když to není RPG ;). Nemám na mysli rozhodnutí, závisející na chování jiných postav.)
4) Budou k příběhu obrázky? (Pokud ano, v jakém množství?)

6 Nekra Nekra | 11. prosince 2013 v 17:53 | Reagovat

PS: Pokud někam takhle na blog při komentáři vyplním svůj e-mail, kdo ho uvidí? Všichni, anebo pouze autorky(/ři) blogu?

7 Pett Pett | E-mail | Web | 12. prosince 2013 v 16:19 | Reagovat

[5]:
1)Zítra bych chtěla přidat všechny postavy, a taky první díl :D
2)To nevím, ale každý dík bude aspoň na A4
3)Ano na konci kapitoly, bude mít "majtel" postavy možnost rozhodnout se co bude s postavou dál, klidně může své nápady psát i průběžně :)
4) Ano obrázky budou, miluju kreslení a tak příběhy doplním obrázky, jen nevím kolik jich bude
5) Všichni, pokud chceš něco soukromého náš mail je pitinka.blog.cz

8 Nekra Nekra | 12. prosince 2013 v 19:19 | Reagovat

Roger Adams

20 {Jestli chceš, aby se s ostatníma znal ze školy, klidně z něj udělej propadlíka ;).}

Vzhled: 184 cm. Trochu opálený běloch. Mírně zvlněný kaštanový vlasy, vzadu do půlky krku, po stranách zastřihnutý okolo uší. Vepředu ofina nepadající do očí, prostě nepřekážející sestřih snadný na údržbu. Zelený oči s jiskřičkama a úchylným výrazem, díky kterýmu ostatní už od pohledu můžou tušit, že to bude pořádný rošťák. Stavba těla nikterak extrémní, není to vychrtlá sušenka ani kulturista, ale normálně zdravě vypadající kluk. Tmavý (černý) ochlupení na končetinách (a dalších místech, kde kluci mají chlupy ;) ), větší množství menších jizev na končetinách (převážně nohách).
Mezi běžně nošený oblečení patří moderní trička a džíny (v létě kraťasy), na sportovnější aktivity nějaký pěkný tepláky ;), v chladnějším období mikina (v zimě i bunda). Roger dává přednost volnému pohodlnému oblečení, ale zároveň se obléká tak, aby tím dělal dojem na holky (a že se o to snaží, to je vidět ;) ).

Povaha: Rošťák. Rád se baví, rád se předvádí před holkama, rád je středem pozornosti. Pro vtípek ani rošťárnu nejde daleko. Nemá problém zalhat a rád si dělá (i z lidí) srandu. Často dřív jedná než rozumě přemýšlí (pokud vůbec ;p ), je impulzivní a hrdý (někdy i přidrzlý). Vymýšlí nebo realizuje hovadiny, i když jsou nebezpečné. Do nebezpečných akcí se vrhá takřka po hlavě, dělat nebezpečné kousky pro něj není neobvyklé. V oboru žertíků a akčností se chytá i nápadů ostatních, včetně těch vyřknutých v žertu. Míchání chlastu, ručkování po mostě...  je skoro nemyslitelné, že by u toho nebyl Roger ;). Když už se do něčeho uvrtá, vycouvat mu z toho brání jeho hrdost. Tenhle kluk žije adrenalinem. Je to ten typ, který na otázku „Troufnete si někdo na černou sjezdovku?“ bez váhání řekne „No jasně.“, i když na lyžích stojí poprvé v životě ;D. Díky tomu si o něm spousta lidí myslí, že nemá pud sebezáchovy, či že mu nezáleží na vlastním zdraví (resp. životě). Někdo ho za jeho riskantní kousky obdivuje, ale ti rozumější si o něm zpravidla myslí, že je cvok. Je s podivem, že dosud žije ;D. Zatím měl štěstí a nenese si do dalšího života trvalé zdravotní následky (větší množství jizev a jizviček po odřeninách a zlomeninách jsou jen „kosmetické detaily“). {Vůbec se nebudu divit, když mi ho během příběhu přizmrzačíš.}
    Rád balí holky (=rád si s nima užívá), i když příliš podbízivých holek si neváží a zachází s nima jako s hadrem. Snaží se na holky (ty nepodbízivý) dělat dojem, někdy je až příliš dotěrný. Jako hlavní „zbraně“ používá ukecávání a svůj rošťáckej kukuč ;). Tak trochu manipulátor. Nějaká ta holka, která neodolá, se najde vždycky ;).
I když díky některým drsnějším vtipům/akcím působí dost necitelně, není to pravda. Roger není zlý, prostě si jen ve svý touze po akci a obdivu většinou neuvědomí, že to, co je z jeho strany nevinná (teda podle něj) zábava, může ostatním ublížit. Uvnitř je citlivější, než ve své frajerské póze dává najevo. Kdyby se někomu (jinému) něco stalo (při nějakém tom jeho vtipu/akci), nebylo by mu to jedno (jak si o něm ostatní myslí), hlavně kdyby to byl někdo, na kom mu hodně záleží.

Miluju: „Akci. Holky (doslova). Svobodu. Zábavu. Když jsem v centru pozornosti. A taky pěknej vohoz. To je na ty holky, jinak by si vo mě nevopřely ani kolo. Vodu, skály, mrakodrapy (no prostě všechno, na čem se můžu předvýst). Srandu. Volnost. Řízek. Pohyb. Sex. Sakra, co chcete slyšet? Jo, rodinu mám taky rád, ale to se sem nehodí.“

Nesnáším: „Nudu. Nesnášim, když se nudim. Nesnášim, když mi někdo brání v akci a pohybu, když mě omezujou v tom, co mám rád. Nesnášim, když mě nutěj ležet v posteli. A je jedno, jestli mám teplotu nebo zlomenou nohu. To je h...{cenzurováno}o voproti tomu, když mi odpíraj pohyb. Bez pohybu bych zašel. Jo a taky nesnášim cenzuru. A školu. Tam mně zas nutěj dlouho sedět, to se nedá vydržet. To je hrozný mučení. Jedinej snesitelnej předmět je tělák. Taky nenávidim šprty. A ta z.....{cenzurováno}á škola je jich plná. Nesnášim šprty. Seděj v první řadě, furt se hlásej, nosej brejle, donášej a bonzujou. {Jakýkoliv z těchto znaků Rogerovi stačí, aby si dotyčnou osobu zařadil jako šprta.} Bonzáky taky nesnášim, i kdyby nebyli šprti. Zkazej každou srandu. Jsou votravný. Jo a taky nesnášim kvádro. Je to fakt děs. Upnutý, nepohodlný, kravata hrozně škrtí, no hnus. A ještě v tom vypadám blbě, jak nějakej hnusnej šprt.“

Rodina: Máma, táta, mladší bratr Tom (7). Žijí v menším rodiném domku na okraji města. Roger nenávidí školu, ale rodiče ho do ní nutí „aby z něj něco bylo“. Oba rodiče pracují a děsí se toho, že Rogerovo chování dosud nevykazuje dostatečné známky zodpovědnosti. Přimět ho k vyšší odpovědnosti se zatím míjí účinkem. Bráchu má Roger rád, ale moc času s ním netráví, protože většinu dne buď někde blbne venku a užívá si volnost, nebo je s partou (ve městě, v baru). Rodiče by na jednu stranu byli rádi, kdyby se Roger o Toma víc zajímal, na druhou stranu se děsí, jak by ho mohl „zkazit“. Dříve dělali rodinné výlety od přírody, ale Roger v posledních letech upřednostňuje trávení času s partou.

{komentář, resp. poznámka pro pisatelku/y}

Jak by si asi mohl rozumět s ostatními postavami:
Cassie - s Cassií by si mohl rozumět dobře, hlavně ve vymýšlení či realizaci šíleností.
Matt- moc dobře asi ne, myslím, že Matt by pro něj byl příliš rozumný (myslím, že by se neshodli v těch šílenostech ;) ). Ale potají ho obdivuje, jak mu jdou ty zimní sporty.
Lash - no nevim, asi jak kdy. Mohli by si rozumět, nebo se servat jako koně ;).
Amy - moc dobře asi ne. Když se jí nelíbí showmanství. I když pro Rogera vhodnej cíl nelehký holky „tu když sbalim, tak jsem machr“.
Ema - těžko, pokud vůbec ví, že ta tichá myška existuje.

Běžná „upravovací“ výbava – sprcháč, hřeben, gel na vlasy. Hodiny před zrcadlem netráví, ale je pro něj důležité vypadat dobře. Vlasy si negeluje pořád, ale jen na ty důležitější akce (významný večírek), když chce víc zapůsobit.

{Stíhám to ještě? Později zkusím dodat i obrázek.}

9 Pett Pett | E-mail | Web | 12. prosince 2013 v 21:13 | Reagovat

[8]: Tak na Rogera se moc těším, připomíná mi Willa :D

10 Nekra Nekra | 13. prosince 2013 v 10:56 | Reagovat

Will měl přeci modrý oči! Jo, tak jsem poslal na mejl obrázky a něco dalšího o Rogerovi ;). Jinak jsem tu našel "výzvu", tak možná ještě něco pošlu ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama