Prosinec 2013

This or this? (1) Matt a Cassie

17. prosince 2013 v 9:40 | Pett a Luci |  This or this? - Příběh

Ahojte lidičky,
omlouvám se, že to tak trvalo, ale mám toho teď dost...

Emma Crane (17,5)

12. prosince 2013 v 16:47 Postavy
Obrázek doplním
Povaha: Je tichá, ve škole je jako šedá myška. Nesnáší sešlosti lidí a celkově lidi ve škole moc v oblibě nemá, taky že jí téměř nikdo nezná. Nemá moc kamarádů. Uvnitř je ale velmi romantická a přátelská. Je samostatná a nedůvěřivá.
Vzhled: Je to štíhlá středně vysoká dívka s tmavě hnědými dlouhými vlasy, které nosí nejčastěji v zajímavém copu. Má modrošedé oči.
Miluje: Les, zvířata a svého bratra Jakea (ale jako tou sourozeneckou láskou :D), dál také četbu.
Nenávidí: Svého otce, se kterým žije, namyšlené lidi.
Rodina: Žije se svým otcem, který jí mlátí a proto utíká na chalupu ke svému bratrovi Jakeovi (26), který ji má moc rád a udělal by pro ni vše.
Další: Má moc ráda meruňkovou barvu a ráda nosí moderní oblečení, na které jí dá otec peníze, když má teda zrovna dobrou náladu.

Amy Swan (18)

12. prosince 2013 v 16:45 Postavy
Obrázek doplním
Povaha: Amy je celkem nedůvěřivá a to co podle ní není potvrzene tomu jen těžko věří. Je veselá a vtipná. Nemá ráda násilí. Má strach z hmyzu. Žije jen se svým tátou v centru města. Máma jí asi před rokem umřela. Těško se z toho vzpamatovávala ale těď už je celkem OK
Vzhled: Je přirozená, normální holka s velkýma modrýma očima a krásným úsměvem. Nerada se moc maluje - stačí jí makeup, lůj a řesenka. Má dlouhé světlehnědé vlasy na které jí nikdi nesmí šáhnout.
Miluji: Hudbu, Popcorn, Své přátele, nedí ji nějaká za pořádná party, žvejkačky, baseball a lezení po skalách.
Nenávidí: Násilí, doktory, tmu...
Rodina: Žije jen se svým tátou a 26letý bratr Jason se od nich před 5 lety odstěhoval. Je to troch podivín ale taky pořádnej showman - to na něm Amy nemá ráda. Její máma umřela ale její táta o tom nered mluví.

Lash Seneko (19)

12. prosince 2013 v 16:42 Postavy
Vzhled: Mladík, s kamennou tváří a vyšší postavou. Není ani vyhublý nebo tlustý, spíše něco mezi a svaly se ukazují atk akorát na bicepsu a tricepsu. Havraní, černé vlasy, bez ofiny, vzadu krátké, ale na temeni hlavy stojící do špičky a místami lehce stočené do stran. V levém uchu pecková naušnice z chirurgické oceli, stejně jako hodinky na levé ruce a náramek n pravé ruce. Oční deformace- Pravé oko zelené a levé hnědé. Nos do špičky a tenká, tmavá ústa. To vše na špičatějším obličeji. Brada se mu navíc lehce dělí an dvě, ale je to nepatrné.
Převážný styl je, tričko s dlouhým rukávem (bílý nebo černý) a na to flanelová, kostkovaná košile, s ohnutými rukávy, rozepnutá. na krku má provázek z černé kůže, s přívěskem v podobě většího, oválného kamene, zbarvený do zelena.
povaha: Na tváři vždy výraz bez pocitu, ale velký rváč a nervák. Sebemenší prkotina ho vyprovokuje a nebojí se prát. Dost často je někde s přáteli, i když je to spíše samotář, co je jednou az čas rád středem společnosti. Často používá ironii se sarkazmem, ale i to s mírou, rád dělá problémy a nepříjemnosti starším.
Miluje: volnost, hru na kytaru (eletrickou i normální), jednou za čas udělat něco proti pravidlům.
Nesnáší: svého nevlastního otce
Rodina: Jeho matka se podruhé vdala za muže (Marcus), kterého lash nesnáší, pro jeho arogantní chování, vůči němu. mladší sestra Cataline. Lashův otec pochází z Mexica a tam zůstal žít, potom co se jeho matka s ním rozvedla a děti si vzala sebou. Žijí v centru města, v bytě, kde je to pro 4 lidi podle Lashe malé, ale podle ostatních dostačující.

Matt Brown (18)

12. prosince 2013 v 16:38 Postavy
Jak vypadá: Vysoký okolo 180 cm, světle hnědé vlasy a sympatické hnědé oči. Často se usmívá. Nosí většinou košile s jeanami nebo tričko s ulítlým nápisem. Má vypracovanou postavu, ale nikomu svou krásnou hruď neukazuje. Je považován za jednoho z nejvíc sexy kluků na škole.
Povaha: Rád vtipkuje a nenechá se rozhodit. Když o něco stojí, nenechá si to vymluvit a jde si tvrdě za svým. Žádný problém pro něj není nepřekonatelný a pro strach má uděláno. Je ale i velmi tajemný a ani jeho přátelé nedokáží říct, že ho dobře znají. Je ochotný komukoliv pomoct a věří v pravou lásku, kterou se mu zatím nepodařilo najít.
Miluje: Všechny možný sporty - hlavně zimní, v kterých je doslova mistr. Má rád školní akce a nejraději tráví odpoledne buď s přáteli nebo u filmu.
Nenávidí: Násilí na ženách a zvířatech. Taky nemá rád, když ho někdo do něčeho nutí. Nenávidí plavání a cokoliv, u čeho si musí sundat tričko - ale nikdo neví proč, protože jeho hruď je tajemná jako hrad v Karpatech. (všichni si myslí, že tam má nějaké tetování, za které se stydí). Nepije alkohol a nerad chodí na party, na které je ale pokaždé pozván jako čestný host. Nemá rád holky, které se nabízí a nejraději by mu hned vlezli do postele.
Rodina: Žije s mámou i tátou ve velké vile blízko centra města. Nikdo neví, jestli má, nebo nemá sourozence, ale žije se svým zlatým retrieverem El kterou nade všechno miluje, i když ji má teprve měsíc (je to ještě štěně)
Něco dalšího: Matt měl s rodiči autonehodu když mu bylo 10 - napálil do jejich auta opilý řidič. Jeho malá 3letá setra Becky na místě zemřela a on skončil se zjizvenou hrudí - proto odmítá svléct tričko - hodně se za to stydí, i když to není jeho vina. Jeho rodiče jsou poměrně bohatí, ale Matt se penězi rozhodně nechlubí.

Cassie Smith (17)

12. prosince 2013 v 16:37 Postavy
Doplním obrázek :)
Povaha: Jsem veselá kopa, mám ráda zábavu všeho druhu. Trošku šílená a švihlá, ale to ke mě prostě patří. Mám dokonce své oblíbené slovíčka jako allons-y nebo molto bene, to mám z toho, že často koukám na televizi...Jsem pro každou špatnot a občas nevím, kdy být potichu :D
Miluju:Jednoznačně vlky, brácha říká, že sem jimi posedlá, ale pro mě jsou symbolem dokonalosti
Nesnáším: Jsem velmi míru milovný člověk, ale dokážu se taky pěkně vztekat a to urážima nenávidím všechno živé kolem mě :p
Rodina: S mámou, která je rozvedená a mladším bráchou Samem bydlíme na předměstní, doprava je tu nic moc, ale miluju ten klid kolem. Máme pamej patrovej domek se zahrádkou, zbožňuju zahradničení. V létě si tu vždy roztáhnu deku a jen tak lelkuju.
Cíle: Jsem trochu samotář a tak bych si přála najít si nejlepší kamarádku, která by stála při mě.
Motto: Žiješ jen jednou...