Lash Seneko (19)

12. prosince 2013 v 16:42 |  Postavy
Vzhled: Mladík, s kamennou tváří a vyšší postavou. Není ani vyhublý nebo tlustý, spíše něco mezi a svaly se ukazují atk akorát na bicepsu a tricepsu. Havraní, černé vlasy, bez ofiny, vzadu krátké, ale na temeni hlavy stojící do špičky a místami lehce stočené do stran. V levém uchu pecková naušnice z chirurgické oceli, stejně jako hodinky na levé ruce a náramek n pravé ruce. Oční deformace- Pravé oko zelené a levé hnědé. Nos do špičky a tenká, tmavá ústa. To vše na špičatějším obličeji. Brada se mu navíc lehce dělí an dvě, ale je to nepatrné.
Převážný styl je, tričko s dlouhým rukávem (bílý nebo černý) a na to flanelová, kostkovaná košile, s ohnutými rukávy, rozepnutá. na krku má provázek z černé kůže, s přívěskem v podobě většího, oválného kamene, zbarvený do zelena.
povaha: Na tváři vždy výraz bez pocitu, ale velký rváč a nervák. Sebemenší prkotina ho vyprovokuje a nebojí se prát. Dost často je někde s přáteli, i když je to spíše samotář, co je jednou az čas rád středem společnosti. Často používá ironii se sarkazmem, ale i to s mírou, rád dělá problémy a nepříjemnosti starším.
Miluje: volnost, hru na kytaru (eletrickou i normální), jednou za čas udělat něco proti pravidlům.
Nesnáší: svého nevlastního otce
Rodina: Jeho matka se podruhé vdala za muže (Marcus), kterého lash nesnáší, pro jeho arogantní chování, vůči němu. mladší sestra Cataline. Lashův otec pochází z Mexica a tam zůstal žít, potom co se jeho matka s ním rozvedla a děti si vzala sebou. Žijí v centru města, v bytě, kde je to pro 4 lidi podle Lashe malé, ale podle ostatních dostačující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saru Saru | 13. prosince 2013 v 9:33 | Reagovat

Sice momentálně nemám po ruce fotku, ale mám kreslenou postavu, která by měla aspoň na postavení lasha připomínat. Ale je to zatím jenom nevybarvený lineart.
Chybí tam však naušnice a šátek tam nemá co dělat :D
http://nd06.jxs.cz/016/254/c6d6a49b9d_96109065_o2.png

2 Saru Saru | 13. prosince 2013 v 9:33 | Reagovat

Spam :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama