Matt Brown (18)

12. prosince 2013 v 16:38 |  Postavy
Jak vypadá: Vysoký okolo 180 cm, světle hnědé vlasy a sympatické hnědé oči. Často se usmívá. Nosí většinou košile s jeanami nebo tričko s ulítlým nápisem. Má vypracovanou postavu, ale nikomu svou krásnou hruď neukazuje. Je považován za jednoho z nejvíc sexy kluků na škole.
Povaha: Rád vtipkuje a nenechá se rozhodit. Když o něco stojí, nenechá si to vymluvit a jde si tvrdě za svým. Žádný problém pro něj není nepřekonatelný a pro strach má uděláno. Je ale i velmi tajemný a ani jeho přátelé nedokáží říct, že ho dobře znají. Je ochotný komukoliv pomoct a věří v pravou lásku, kterou se mu zatím nepodařilo najít.
Miluje: Všechny možný sporty - hlavně zimní, v kterých je doslova mistr. Má rád školní akce a nejraději tráví odpoledne buď s přáteli nebo u filmu.
Nenávidí: Násilí na ženách a zvířatech. Taky nemá rád, když ho někdo do něčeho nutí. Nenávidí plavání a cokoliv, u čeho si musí sundat tričko - ale nikdo neví proč, protože jeho hruď je tajemná jako hrad v Karpatech. (všichni si myslí, že tam má nějaké tetování, za které se stydí). Nepije alkohol a nerad chodí na party, na které je ale pokaždé pozván jako čestný host. Nemá rád holky, které se nabízí a nejraději by mu hned vlezli do postele.
Rodina: Žije s mámou i tátou ve velké vile blízko centra města. Nikdo neví, jestli má, nebo nemá sourozence, ale žije se svým zlatým retrieverem El kterou nade všechno miluje, i když ji má teprve měsíc (je to ještě štěně)
Něco dalšího: Matt měl s rodiči autonehodu když mu bylo 10 - napálil do jejich auta opilý řidič. Jeho malá 3letá setra Becky na místě zemřela a on skončil se zjizvenou hrudí - proto odmítá svléct tričko - hodně se za to stydí, i když to není jeho vina. Jeho rodiče jsou poměrně bohatí, ale Matt se penězi rozhodně nechlubí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama