3. Kapitola – Pomsta

12. ledna 2014 v 21:47 | Pett |  Jantarové srdce

"Co myslíš na můj nový outfit?" Zakňučela Jeany. Producírovala se před zrcadlem na školních záchodcích a prohlížela se ze všech stran. Při jedné své otočce do mě strčila, má skvěla rudá rtěnka mi udělala čáru přes celou tvář. Všechno ve mně začalo vřít. Dneska nemám dobrý den. "Chceš vědět, co si o tvém skvělém outfitu myslím?" Sykla jsem naštvaně. Jeany se jen trošku přikrčila a přikývla. Praštila jsem s rtěnkou. "Ses v tom nacpaná jako klobása, přemýšlela si o dietě?" Prskla jsem po ní.


Jeany se zadívala do zrcadle a začala se zkoumat. "Vážně jsem tak tlustá?" Zeptala se potichu. "Zadek máš jako řepu." Prohlásila jsem a opatrně si odličovala tvář, nechtěla jsem si zničit svůj dokonalý make-up. "Vážně mi to dnes sluší." Zamyslela jsem se nahlas. Udělala jsem pár póz s našpulenými rty a vyfotila se při tom.


Jeany se stále zoufale prohlížela v zrcadle. "Rose? Nemohla bych mi poradit s nějakou dietou?" Zakoktala po chvíli. Pečlivě jsem si ji prohlédla. Střídavě pozorovala mě a svůj obraz v zrcadle. Popravdě Jeany není tlustá, je tak akorát, ale teď mě vážně naštvala. "Fajn, ale co za to?" Zeptala jsem se povýšeně. "Koupím ti tvé oblíbené laté a každé ráno do konce měsíce, ti ho budu nosit až domů." Zakňučela. "Fajn." Usmála jsem se. "Nežer a zhubneš." Prskla jsem po ní a vyšla ze záchodků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nekra Nekra | 13. ledna 2014 v 7:32 | Reagovat

A z Jeany bude anorektička. (Teda hádám, ale úplně se to nabízí, když jí to věří.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama