Na dně a ještě níž (17) - Kulička

19. ledna 2014 v 21:01 | Luci |  Na dně a ještě níž


Ráno Jacka vzbudilo, jak si na něj někdo lehl. Otevřel oči. Malý chundelatý pejsek. Jack ho vyděšeně pozoruje. Když odjížděl tak tu žádný chlupáč nebyl. Pejsek se přesune blíž k jeho tváři a očichá si ho. Jack ho jen potichu pozoruje, neví, co má dělat. Pejsek mu nakonec olízne celou tvář a spokojeně si na něj lehne. "No super…" zabručí Jack, postaví ho na zem a vydá se po stopách Mellisy. Jediné, co tu po ní kromě psal zbylo, byl malý lísteček v kuchyni. Vítej doma! Postarej se o Kuličku, jela jsem do lázní. M. Jack si jen povzdechne a podívá se na Kuličku, která mu žužlá nohavici od kalhot. "Tak to tu musíme nějak zvládnout chlupáči, co si dáme k snídani?" zeptá se Jack a otevře ledničku.

Když otevřel oči, ležel v posteli. Za oknem byla krásná modrá obloha. Bolelo ho celé tělo… "Šípková Růženka se nám probrala." Zahlaholí sestra ode dveří a hned k Jackovi přiskočí. V ruce nese tác s jídlem a než se Jack naděje, je nakrmený a zase leží. "Kde je Natali Owenová? Moje sestra?" zakňučí potichu. "Myslím, že je na misi. Až se vrátí, pošlu ji sem za tebou." Oznámí mu sestra a vyklouzne ze dveří. Jack smutně a zavře oči. Chtěl svou sestřičku od toho všeho ochránit… Teď se stane vrahem, jakým je on sám a taky všichni lidé v této prokleté budově. O hodinu později byl pořád vzhůru, poslouchal pípání přístrojů a myslel na svou sestru. Udělal by cokoliv za to, že ji propustí a ušetří tady toho života.

"Hej Jacku! Ses mohl ozvat, že seš doma ne?" zahlaholil ode dveří Aleš. "A proč? Abys mě ty přišel mordovat s novou sestavou? Ne díky, jsem mrtvej." Křikne na něj Jack z gauče, kde se s Kuličkou rozvaluje. "Jo tak ty máš takovou společnost… Se nedivím, žes nezavolal." Prohlásí Aleš se smíchem a přisedne si k nim. Kuličku si hned zabaví a spokojeně ji drbká na bříšku. "Dneska večer je mejdan, pořádně to tam rozjedeme jasný? Chci tam propašovat naše cd co jsme natočili, ať se o nás dozví svět. Jdeš s námi povinně, tak se nějak uprav. Třeba klofneš normální babu." Zasměje se Aleš. Jack na něj vyplázne jazyk. "Se mnou nepočítej, mám Mell." Utrousí. "Máš? A kde? Zase tě tu nechala a ojíždí nějakýho týpka v hotelu co?" sykne Aleš. Co se týče jeho vztahu s Mellisou, vážně mu nerozumí. To vlastně nikdo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarySan MarySan | Web | 21. ledna 2014 v 19:30 | Reagovat

Páni jsem fakt zvědavá jak to půjde dál chudák kluk...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama