Fuck it 1/2

29. listopadu 2014 v 17:38 | Luci |  Na přání
První část povídky pro Nekru na přání :)
Varuji, občas se tam vyskytují neslušná slova...
Snad se vám bude líbit :)


"Do prdele! To se mi snad jen zdá!" zasyčel Nick a vztekle odhodil lopatu. Vzal si baterku a posvítil si do tunelu, z kterého před malou chvilkou vylezl. Byl do poloviny zasypán zeminou. "Kurva! Už jsem to skoro měl!" vztekle zavrčí Nick a kopne do stěny domu. Ulicí se nese jeho sprosté nadávání mísící se s dupotem jeho poskakování. Po chvíli nastalo v ulici hrobové ticho. Nick jen potichu stál a pozoroval polozasypanou díru v zemi. Přemýšlel, kde udělal ve svých plánech chybu. Jeho plány byly v pořádku. Kontroloval je a procházel tolikrát, že je znal zcela zpaměti. Něco je ale přeci jen špatně. Povzdechl si a podíval se na úplněk zářící na noční obloze. Dnes je poslední den, ta správná příležitost, připomenul si, popadl lopatu a zalezl zpět do tunelu, aby opravil napáchané škody. Stálo ho to spoustu času a potu, ale povedlo se. Tunel byl vyčištěn. Vylezl ven a špinavou rukou si setřel pot z čela. Prohrábl si rukou vlasy, které byly celé mokré a lepily se mu na hlavu. Pomalu ho zmáhala únava a začínal si říkat, že to možná s tím plánovaním poslední noc přehnal a měl se raději pořádně prospat. "Pokud všechno půjde, jak má, do hodiny budu v posteli," zamručel polohlasně, aby si dodal odvahu, a vklouznul zpět do tunelu. Sotva lopatu zaryl do hlíny, ozval se zvenčí podezřelý zvuk. Znělo to jako…

"Co tu kurva děláš!" zakřičel Nick na celou ulici, sotva vylezl z tunelu. Přímo před ním někdo stál a skrýval se ve stínu. "Jak co já, co ty tu děláš!" prohlásila osoba pobaveně a vystoupila ze stínu. Nickovi se přímo před očima zhmotnila noční můra v lidské podobě. Přímo před ním stála holka, nejspíš puberťačka, téměř celá oděná do růžové barvy. V ruce držela cigaretu a její sukně končila tam, kde končí zadek. Samo sebou že její podpatky by se daly využít jako vražedná zbraň. Prostě barbie, zhodnotil Nick situaci a s odporem pozoroval cigaretu. "Hej, exote, na něco jsem se ptala," obula se do Nicka neznámá holka. "Táhni, odkud si přišla," zavrčel Nick podrážděně a promnul si spánky. Byl unavený a těšil se, až to bude za ním. Jediné místo, kde teď chtěl být, byla jeho vlastní postel.

"Bus domů mi jede až ráno, nechceš jít někam zapařit? I když takhle vohozenej bys mi leda dělal ostudu," utrousila neznámá holka. Nick se zakabonil. "Na žádnou párty s tebou nejdu, vystřel nebo ti pomůžu!" křikl na ni a chystá se vlézt zpět do tunelu. Neznámá dívka ho chytla za rukáv. "Kam to lezeš? Mi snad budeš dělat společnost ne? Kanál můžeš kopat i ráno," utrousila. Nick se zamračil, nemá rád lidi, kteří mu poroučí a dělají ze sebe bohy. "Řekl jsem vysmaž! Hned teď! Nemám na žádný rozmazlený fracky čas," sykl vztekle a skočil do tunelu. "Já že jsem rozmazlená? U nás na vesnici máme peněz nejmíň, proto ani nemám auto," utrousila holka podrážděně. Tato nová informace v Nickovi vzbudila zájem. Život na vesnici je pro něj něco neznámého a tak vylezl z tunelu za účelem získání nových informací. "Hele, znáš ty vůbec internet?" zeptal se zvědavě. Holka se jen zašklebila. "Jsem snad z pravěku? Ty máš ale blbý otázky," konstatovala nakonec suše. Když Nick otráveně lezl do tunelu, zaslechl její poznámku: "Asi bych si tě mohla vyfotit na face, toto mi totiž nikdo neuvěří…"

Nick se v tunelu rychle pustil do kopání. Snažil se nemyslet na tu barbie nahoře někde za sebou, která je milovnicí snad všeho, co on nesnáší. Když jeho navigace v mobilu ukázala, že je na místě, začal se probourávat nahoru. "Kam vede ten tunel?" ozvalo se za ním z ničeho nic. Nick sebou polekaně škubnul. Na hlavu mu spadla pořádná část zeminy. "Co tu do prdele děláš?" syknul vztekle přes rameno a snažil se ze sebe setřást co nejvíc hlíny. "No co asi ne? Si vážně tak blbej?" utrousila holka s úšklebkem. Nick se zamračil. Tahle holka si o sobě očividně myslela, že je lepší než on a to se mu ani trochu nelíbilo. Trpělo tím jeho ego… "Vystřel a jdi si najít nějakýho gigola!" zavrčel na ni nepříjemně a pozpátku ji tlačil z tunelu. Když se na ni za slabého světla pouličního osvětlení znovu podíval, lomcoval jím vztek. "Tak naposledy, o co ti jde?" zasyčel. Dívka si s odpovědí dávala na čas a jen pozorovala, jak Nick netrpělivě podupával nohou a zatínal vztekle pěsti. Nemá rád čekání…

"Chci se prostě bavit, a jak vidíš, nikdo jinej než ty tu není," řekla pobaveně a doslova se vyžívala v Nickově vzteku. Nick se zamračil ještě víc. Jak se jí zbavit, přemýšlel. Nemohl se soustředit. Nebyl si ani jistý, o co jí ve skutečnosti jde. "Tak co bude? Jdem se bavit?" broukla dívka pobaveně, když Nick stále nic neříkal. "Když ti seženu někoho, kdo s tebou půjde pařit, dáš mi pokoj?" zavrčel a podíval se na hodinky, bylo přibližně půl hodiny po půlnoci. "Hm…" zamyslela se dívka a zkoumavě si Nicka přeměřila pohledem. "Fajn, pokud ten někdo bude aspoň o trochu lepší, jak ty."


Nickovi spadnul kámen ze srdce. Pohotově vytáhnul svůj mobil, který má nejlepší roky za sebou, a vytočil číslo svého kamaráda. Když volal po čtvrté, konečně to Paul s nadáváním zvednul.

1) Líbí se vám příběh?
2) Jaký si myslíte, že měl životní osud hlavní hrdina?
3) Myslíte, že získá co chce?
4) Jak si myslíte, že to bude končit?
Jinak napište cokoliv :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 20:03 | Reagovat

Mé odpovědi na otázky:
1) Líbí, moc!
2) Osud hrdiny, rváče, zloděje...? :-)
3) Najde, tedy získá!
3) Ta "dívka" byla jen jeho představa, pokušení, které ho zdržovalo od jeho plánu,cíle. Je to tvrďák se kterým nehne ani sukně pod prdel, ani podpadky, což v reálném životě hne s každým chlapem!:-))

Je to moc pěkný příběh a já jsem sama moc zvědavá, jak bude pokračovat ve tvé úžasné literární fantazii!:-)

2 Vivi Vivi | Web | 1. prosince 2014 v 20:48 | Reagovat

Podlamna by to mohlo skončiť tak, že nakoniec pôjdu všetci traja niekde sa baviť a ten chlapec , tomu pomôže to “rozmaznané“ dievča v jeho pláne čo sa tyka tunelu. Alee nevšímaj si to ja som nikdy nemala fantáziu:D
Páčilo sa mi to:)

3 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | E-mail | Web | 1. prosince 2014 v 21:29 | Reagovat

1) Líbí se vám příběh?
- je zvláštní, originální, nečekaný, takže se mi docela líbí, ale už jsem u tebe lepší, ale třeba se mýlím, protože je to teprve první část. :)

2) Jaký si myslíte, že měl životní osud hlavní hrdina?
- začne se mu barbie líbit? :D

3) Myslíte, že získá co chce?
- A co vlastně chce? Kope nějaký tunel, tunel k jinému světu? :D :)

4) Jak si myslíte, že to bude končit?
- Nedovedu si to představit, v žádném případě :)

4 Perrie Perrie | Web | 2. prosince 2014 v 19:08 | Reagovat

Tak to souhlasím! :D Taky nikoho jiného neznám:D
Píšeš fakt moc dobře! ;) takový holky, co nosí ty mini věci fakt zbožnuju :D

5 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. prosince 2014 v 23:59 | Reagovat

jj, stále rušný život:)to ano,ale když se nebudu hezky učit, tak ze dvojky se může stát i horší známka :)tak jsem ráda,že dle MCD to nemám tak sama, ale ten způsob zná vícero lidí:) na praxi jsem to zvládla dobře :)

6 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. prosince 2014 v 23:59 | Reagovat

Tedy tohle je moc pěkné a chápu,že tam jsou sprostá slova, k tomuto je to i potřeba. :)

7 Lola-J Lola-J | Web | 7. prosince 2014 v 13:44 | Reagovat

Ty emoce jsou takové pobouřené, prostě jako většina dnešních lidí. :D :/ Takové ostré. :D No uvidíme, co bude dál! :)

8 Lola-J Lola-J | Web | 7. prosince 2014 v 13:44 | Reagovat

A pěkná změna s designem! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama